www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>
>

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone
, , aktualita
Adobe vydalo bezplatný nástroj pro úpravu fotografií Photoshop Express také pro operační systém Windows Phone. Delší dobu už je tato mobilní aplikace dostupná pro Android a iOS. Co všechno umí?
reklama
Po iOS a Androidu se mobilní aplikace Adobe Photoshop Express dostala i na operační systém Windows Phone. Nabízené funkce ani prodejní strategie se nezměnily. To znamená, že velkou část funkcí získáte zdarma, za některé pokročilejší ale budete muset zaplatit formou mikrotransakcí přímo v aplikaci.

Adobe Photoshop Express na výbornou zvládá všechny základní úpravy fotografií, jako například ořezávání, narovnávání, otáčení, překlápění, ale také změnu expozice, kontrastu, jasnosti či živosti barev. K dispozici je také nástroj pro odstranění efektu červených očí.
Uživatelské rozhraní aplikace Adobe Photoshop Express pro Windows Phone


Pokud nemáte čas si pohrávat s úpravou fotografie, nabízí Adobe Photoshop Express možnost automatického vylepšení. Jedním kliknutím tak aplikace může vylepšit jas, expozici a stíny vašeho snímku. Podobně jednoduché je i aplikování působivých filtrů, kterých je v bezplatné verzi více než dvacet.

V případě, že by vám nabídka filtrů nestačila, můžete si skrze in-app nákupy za asi 60 Kč dokoupit balíček Adobe Looks Pack obsahující další dvacítku filtrů. K dispozici je také balíček Adobe Noise Reduction Pack, který obsahuje nástroje pro minimalizaci nežádoucí zrnitosti a šumu ve fotografiích.

Nikoho už v dnešní době příliš nepřekvapí, že upravené fotografie je možné rovnou sdílet například na Facebooku či Instagramu. Adobe Photoshop Express rozhodně stojí za vyzkoušení, a to především díky tomu, že velká část funkcí je k dispozici zdarma. Odkazy ke stažení aplikace pro Windows Phone i další platformy naleznete níže:

Zdroj: Mashable.com
reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala