Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone

30.6.2014, Jáchym Šlik, aktualita
Adobe vydalo bezplatný nástroj pro úpravu fotografií Photoshop Express také pro operační systém Windows Phone. Delší dobu už je tato mobilní aplikace dostupná pro Android a iOS. Co všechno umí?
Po iOS a Androidu se mobilní aplikace Adobe Photoshop Express dostala i na operační systém Windows Phone. Nabízené funkce ani prodejní strategie se nezměnily. To znamená, že velkou část funkcí získáte zdarma, za některé pokročilejší ale budete muset zaplatit formou mikrotransakcí přímo v aplikaci.

Adobe Photoshop Express na výbornou zvládá všechny základní úpravy fotografií, jako například ořezávání, narovnávání, otáčení, překlápění, ale také změnu expozice, kontrastu, jasnosti či živosti barev. K dispozici je také nástroj pro odstranění efektu červených očí.
Uživatelské rozhraní aplikace Adobe Photoshop Express pro Windows Phone


Pokud nemáte čas si pohrávat s úpravou fotografie, nabízí Adobe Photoshop Express možnost automatického vylepšení. Jedním kliknutím tak aplikace může vylepšit jas, expozici a stíny vašeho snímku. Podobně jednoduché je i aplikování působivých filtrů, kterých je v bezplatné verzi více než dvacet.

V případě, že by vám nabídka filtrů nestačila, můžete si skrze in-app nákupy za asi 60 Kč dokoupit balíček Adobe Looks Pack obsahující další dvacítku filtrů. K dispozici je také balíček Adobe Noise Reduction Pack, který obsahuje nástroje pro minimalizaci nežádoucí zrnitosti a šumu ve fotografiích.

Nikoho už v dnešní době příliš nepřekvapí, že upravené fotografie je možné rovnou sdílet například na Facebooku či Instagramu. Adobe Photoshop Express rozhodně stojí za vyzkoušení, a to především díky tomu, že velká část funkcí je k dispozici zdarma. Odkazy ke stažení aplikace pro Windows Phone i další platformy naleznete níže:

Zdroj: Mashable.com
reklama