www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>
>

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone
, , aktualita
Adobe vydalo bezplatný nástroj pro úpravu fotografií Photoshop Express také pro operační systém Windows Phone. Delší dobu už je tato mobilní aplikace dostupná pro Android a iOS. Co všechno umí?
K oblíbeným
reklama
Po iOS a Androidu se mobilní aplikace Adobe Photoshop Express dostala i na operační systém Windows Phone. Nabízené funkce ani prodejní strategie se nezměnily. To znamená, že velkou část funkcí získáte zdarma, za některé pokročilejší ale budete muset zaplatit formou mikrotransakcí přímo v aplikaci.

Adobe Photoshop Express na výbornou zvládá všechny základní úpravy fotografií, jako například ořezávání, narovnávání, otáčení, překlápění, ale také změnu expozice, kontrastu, jasnosti či živosti barev. K dispozici je také nástroj pro odstranění efektu červených očí.
Uživatelské rozhraní aplikace Adobe Photoshop Express pro Windows Phone


Pokud nemáte čas si pohrávat s úpravou fotografie, nabízí Adobe Photoshop Express možnost automatického vylepšení. Jedním kliknutím tak aplikace může vylepšit jas, expozici a stíny vašeho snímku. Podobně jednoduché je i aplikování působivých filtrů, kterých je v bezplatné verzi více než dvacet.

V případě, že by vám nabídka filtrů nestačila, můžete si skrze in-app nákupy za asi 60 Kč dokoupit balíček Adobe Looks Pack obsahující další dvacítku filtrů. K dispozici je také balíček Adobe Noise Reduction Pack, který obsahuje nástroje pro minimalizaci nežádoucí zrnitosti a šumu ve fotografiích.

Nikoho už v dnešní době příliš nepřekvapí, že upravené fotografie je možné rovnou sdílet například na Facebooku či Instagramu. Adobe Photoshop Express rozhodně stojí za vyzkoušení, a to především díky tomu, že velká část funkcí je k dispozici zdarma. Odkazy ke stažení aplikace pro Windows Phone i další platformy naleznete níže:

Zdroj: Mashable.com
reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala