www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>
>

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone

Adobe Photoshop Express je dostupný pro Windows Phone
, , aktualita
Adobe vydalo bezplatný nástroj pro úpravu fotografií Photoshop Express také pro operační systém Windows Phone. Delší dobu už je tato mobilní aplikace dostupná pro Android a iOS. Co všechno umí?
K oblíbeným
reklama
Po iOS a Androidu se mobilní aplikace Adobe Photoshop Express dostala i na operační systém Windows Phone. Nabízené funkce ani prodejní strategie se nezměnily. To znamená, že velkou část funkcí získáte zdarma, za některé pokročilejší ale budete muset zaplatit formou mikrotransakcí přímo v aplikaci.

Adobe Photoshop Express na výbornou zvládá všechny základní úpravy fotografií, jako například ořezávání, narovnávání, otáčení, překlápění, ale také změnu expozice, kontrastu, jasnosti či živosti barev. K dispozici je také nástroj pro odstranění efektu červených očí.
Uživatelské rozhraní aplikace Adobe Photoshop Express pro Windows Phone


Pokud nemáte čas si pohrávat s úpravou fotografie, nabízí Adobe Photoshop Express možnost automatického vylepšení. Jedním kliknutím tak aplikace může vylepšit jas, expozici a stíny vašeho snímku. Podobně jednoduché je i aplikování působivých filtrů, kterých je v bezplatné verzi více než dvacet.

V případě, že by vám nabídka filtrů nestačila, můžete si skrze in-app nákupy za asi 60 Kč dokoupit balíček Adobe Looks Pack obsahující další dvacítku filtrů. K dispozici je také balíček Adobe Noise Reduction Pack, který obsahuje nástroje pro minimalizaci nežádoucí zrnitosti a šumu ve fotografiích.

Nikoho už v dnešní době příliš nepřekvapí, že upravené fotografie je možné rovnou sdílet například na Facebooku či Instagramu. Adobe Photoshop Express rozhodně stojí za vyzkoušení, a to především díky tomu, že velká část funkcí je k dispozici zdarma. Odkazy ke stažení aplikace pro Windows Phone i další platformy naleznete níže:

Zdroj: Mashable.com
reklama
Nejnovější články
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejlevnější Kindle dostal displej s přisvícením Nejlevnější Kindle dostal displej s přisvícením
Amazon uvedl novou generaci své legendární čtečky e-knih Kindle. Základní model sice podražil, ale zato dostal displej s přisvícením, který usnadní čtení v noci. Vyplatí se tedy ještě vůbec vyšší model Paperwhite?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Apple AirPods 2 podporují Siri a mají i bezdrátové pouzdro Apple AirPods 2 podporují Siri a mají i bezdrátové pouzdro
Apple představil také novou generaci bezdrátových slucháte AirPods 2. Ta přináší několik příjemných vylepšení, jako je např. podpora Siri. Novinkou je také možnost si zakoupit pouzdro s podporou bezdrátového nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Některé smartphony Nokia posílaly data do Číny Některé smartphony Nokia posílaly data do Číny
Finské orgány vyšetřují případ možného porušení GDPR společností HDM Global, některé telefony Nokia totiž měly odesílat uživatelská data na čínské servery. Údajně se jednalo chybu, která měla být opravena začátkem roku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik