www.svetmobilne.cz
>
>
>

Acer Holo 360: sférická kamera s funkcemi smartphonu

Acer Holo 360: sférická kamera s funkcemi smartphonu
, , aktualita
Ve stínu dalších novinek společnosti Acer zůstala kamera Holo 360, která zvládne pořizovat panoramatická videa, ale zároveň disponuje operačním systémem Android a slotem na SIM karty. Minimálně částečně tedy může zastoupit smartphone.
K oblíbeným
reklama
Acer Holo 360 je ze strany výrobce vlastně experimentem. Na trhu totiž nalezneme nespočet 360stupňových kamer a také příslušenství, které tuto funkci přidají k běžným smartphonům, ale žádné samostatné zařízení nekombinuje funkce sférické kamery a smartphonu. Nutno ovšem dodat, že Acer svou novinku neoznačuje jako telefon, i když by samozřejmě mohl, neboť Holo 360 disponuje slotem na SIM karty a podporou sítí LTE (4G). Z této kamery si tedy uživatel může klidně zavolat nebo poslat SMS, i když hlavním účelem těchto funkcí bude nejspíš možnost neustálého připojení k internetu pro nahrávání pořízených záběrů.

Zařízení si samozřejmě poradí se 360stupňovými fotografiemi i videi, integrovaný softtware potom zvládne obsah zpracovat, aby mohl být použit na běžných počítačích nebo v kombinaci s headsety pro virtuální realitu. Operačním systémem je výrobcem upravený Android, který samozřejmě umožňuje stáhnout do zařízení nespočet aplikací z Google Play Store či jiného zdroje. Předinstalován bude například Twitter, Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn nebo Pinterest. Kromě již zmiňovaného LTE se uživatel může k internetu připojit pomocí Wi-Fi.

Technické parametry prozatím nebyly potvrzeny. Neznáme tedy rozlišení kamery ani úhlopříčku dotykového displeje, použitý procesor, úložiště nebo kapacitu baterie. Stejně tak nevíme, kdy se Acer Holo 360 začne prodávat a kolik bude stát.

Zdroj: Androidauthority.com
reklama
Nejnovější články
Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu
Česká událost roku je tady. Škodovka totiž představila čtvrtou generaci novodobé Octavie. Ta je opět o trošku větší, opět se zvětšuje objem zavazadlového prostoru a dostává také plug-in hybridní verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem
Manuální řazení nikdy nebylo v USA příliš populární. Poslední dobou ale zájem o něj klesl natolik, že i elektromobily mají větší tržní podíl, a to téměř dvojnásobně. Zájem o ně totiž naopak velmi rychle roste vzhůru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM
Apple pravidelně vydává aktualizace svých operačních systémů. Nový iOS 13.2.2 opravuje zejména velmi nepříjemný bug spojený s příliš agresivním managementem RAW, který významně omezoval multitasking.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu
Situace s fotoaparáty na zadních stranách telefonů začíná být pěkně komplikovaná. Xiaomi Mi CC9 Pro jich tam má rovnou pět a byl použit i modul s velmi vysokým 108MPx rozlišením a pixel binningem.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem
Zatímco většina elektromobilů má jednostupňovou převodovku, automobilka Ford u prototypu elektrického Mustangu Lithium použila tradiční 6stupňový manuál. Ten bude z elektromotoru přenášet přes 1350 Nm.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář