www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Acer Chromebook Spin 14 přichází s AMD Ryzen 3000

Acer Chromebook Spin 14 přichází s AMD Ryzen 3000
, , aktualita
Acer představil nové Chromebooky Spin 514, které navyšují výpočetní výkon. Dostávají totiž výkonné mobilní procesory AMD Ryzen 3000. Slibovat mají i vysokou odolnost a splnění armádních standardů.
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer představila nové Chromebooky řady Spin 514. Novinka dostává výkonný 12nm mobilní procesor AMD Ryzen 7 3000C (4C/8T, 2,3/4,0 GHz, 2MB/4MB cache, 15W TDP) a spolu s tím i integrovanou grafiku AMD s 10 jádry. K dispozici můžete mít až 16 GB RAM, přičemž úložiště může mít maximálně kapacitu 256 GB. Displej má Full HD rozlišení a pokrývá 78 % plochy víka. Pokud jde o porty, máme zde 2 USB-C, dále dva USB-A 3.2 Gen1 a čtečku microSD karet. U některých verzí se najde místo i na port HDMI.
 
Acer Chromebook Spin 14
 
Novinka váží 1,55 kg a má tloušťku 17,35 mm. Slibuje také splnění armádních standardů, vydrží zatížení až 132 liber (60 kg) a pád z výšky 122 cm. Pokud jde o výdrž akumulátoru, Acer hovoří o 10 hodinách provozu na nabití. Základní verze přijde v únoru za ceny od $479,99, podniková varianta Chromebook Enterprise Spin 514 s podnikovou verzí Chrome OS pak začne na $749,99 a k dispozici bude od března. 
 
Acer Chromebook Spin 14
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily
Společnost Hon Hai Technology Group (Foxconn) známe jako výrobce elektroniky např. i pro Apple, nicméně v budoucnu chce rozjet i výrobu elektromobilů. Představila hned tři nové modely včetně autobusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu
Dopravní podniky se začínají obávat elektrických autobusů. Byť je ještě nedávno s velkou slávou zaváděly do provozu, kvůli nedávným požárům je některá města v Německu dočasně stáhla z aktivní služby.
16.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje
Jedním z často zmiňovaných argumentů proti elektromobilitě je to, co se stane, když velká část lidí najednou pojede dlouhou trasu (dovolená, svátky). V Číně to nyní zažili a měli problém. Menší byl u společnosti NIO, která má program výměny akumulátorů.
15.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023 Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023
Před měsícem jsme se dozvěděli, že se kvůli čipové krizi odsouvá Roadster až na rok 2023. Vypadá to, že nebude zdaleka jediným modelem, který nabere další zpoždění. Týkat se to má i ostatních připravovaných novinek.
14.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Obyvatelé centra Berlína zde chtějí zakázat provoz aut, a to i těch elektrických Obyvatelé centra Berlína zde chtějí zakázat provoz aut, a to i těch elektrických
Individuální automobilová doprava se postupně stává stále dražší a hůře dostupnou záležitostí. Běžná auta zdražují, elektromobily zlevňují jen pomalu a v Berlíně chtějí zakázat oboje. A tentokrát nejsou to politici, nýbrž sami občané.
12.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře