Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

400 her pro Android za 8 € měsíčně? Vyzkoušejte GameStore

24.1.2018, Jáchym Šlik, aktualita
Německá společnost Snakebyte spustila službu GameStore, která umožňuje předplatit si přístup k více než čtyř stovkám mobilních her. Novinku je v rámci akce možné vyzkoušet první měsíc zdarma a potom platit jen 5 euro měsíčně.
Snakebyte je u nás nepříliš známý německý výrobce příslušenství pro počítače a herní konzole, nyní však zkouší štěstí se službou GameStore. Podle názvu bychom mohli očekávat, že se jedná o obchod s hrami, ale to by nebyla zcela přesná definice. GameStore je totiž předplatné, které za měsíční poplatek nabízí přístup k více než 400 hrám pro Android. To vše funguje bez omezení počtu stažených titulů či délky hraní, navic Snakebyte slibuje, že hry neobsahují reklamy ani mikrotransakce.
 
 
Pokud to bude možné, stáhne si uživatel hru rovnou se všemi odemčenými úrovněmi. V opačném případě získá virtuální měnu, kterou může utratit a navíc obdrží bonus každý den. Pro snadnější orientaci jsou tituly rozděleny do devíti kategorií, další hry navíc mají být přidávány každý měsíc. V současné době si mohou předplatitelé zahrát mimo jiné Call od Duty: Black Ops Mobile, Tomb Raider I, Worms 4, Cut the Rope 2 nebo Rayman: Jungle Run. Prvních 15 dní je zdarma na vyzkoušení, potom činí cena předplatného 8 eur měsíčně (203 korun). To vzhledem k cenám některých mobilních her v Google Play Store není mnoho, přesto se služba vyplatí především častým hráčům na smartphonu.
 
Jako zaváděcí akci si společnost Snakebyte při aktivaci do konce ledna připravila prodlouženou 30denní lhůtu na vyzkoušení a sníženou cenu 5 eur měsíčně (127 Kč). Předplatné je možné kdykoliv ukončit. Jedná se tedy o docela zajímavou nabídku, která se při častém hraní může vyplatit. Otázkou zůstává, jak atraktivní jsou další nabízené tituly a jak rychle se v katalogu budou objevovat herní novinky. Neméně důležité bude také zpracování samotné aplikace a uživatelská přívětivost. Autoři zmiňují, že při přechodu na nový smartphone není problém si aplikaci znovu nainstalovat a stáhnout všechny oblíbené hry, nikde však nezmiňují, zda je možné předplatné využívat na více zařízeních zároveň.
 


reklama