www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Zapomeňte na Series, od teďka jen Windows Phone 7!

Zapomeňte na Series, od teďka jen Windows Phone 7!
, , aktualita
Protože se Microsoftu asi zdálo, že už se dlouho nezměnil název jejich mobilního operačního systému, rozhodli se to rychle napravit. Od této chvíle už se Windows Phone 7 Series nejmenují Windows Phone 7 Series, ale jen Windows Phone 7.
K oblíbeným
reklama
Hlavním smyslem změny je zjednodušení a asi nebudu jediný, kdo tuto změnu uvítá; označení Series mi prostě nešlo ani přes prsty, ani přes rtíky.Na druhou stranu je to jen jedno z mnoha více či méně výrazných potvrzení toho, že nový operační systém vzniká v Microsoftu dost živelně a především komunikace vůči zákazníkům má k jednotnému a promyšlenému postupu hodně daleko. I když, kéž by byly všechny změny takto k lepšímu.
reklama
Nejnovější články
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala