www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Windows Phone 7 a ukázka funkce Office HUBu

, , aktualita
Na serveru YouTube se objevilo zajímavé video dokazující, že na rozdíl od dost často přijímaného názoru "Windows Phone 7 = systém pro puberťáky na hry" bude možné ho využívat i k práci. Jedním z hlavních důvodů tohoto omylu může být skutečnost, že v době představení platformy Windows Phone 7 byl kancelářský HUB funkčně v plenkách, a tak se o něm skoro vůbec nemluvilo.
K oblíbeným
reklama
Jak je ale vidět, nejen, že bude možné editovat dokumenty minimálně stejně dobře, jako dosud, ale hlavní část krátkého videa tvoří ukázka bezchybné komunikace zařízení se SharePoint serverem a spolupráce více uživatelů na jednom dokumentu, ve firemním prostředí velmi to oblíbená kratochvíle.Nevypadá to vůbec špatně a pokud se objeví zařízení s QWERTY klávesnicí, jako je například připravovaný Dell Lightning, máme se na co těšit.
reklama
Nejnovější články
Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV

Automobilka Ford chystá neobvyklý model s označením Mustang. Nepůjde však o sportovní kupé, nýbrž o SUV. Název Mach-E navíc napovídá, že pod kapotou nebude mít pořádný osmiválec, ale elektromotor. Má tak konkurovat např. Tesle Model X a Jaguaru I-PACE. 

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD
Dlouho očekávaný 16" MacBook Pro od Applu bych v relativní tichosti konečně představen. Dostat můžete až 8jádrový procesor Intel, obrovskou 64GB operační paměť RAM a kdo chce, může mít i 8TB SSD.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií
Akumulátory vyžadují kvalitní technologie a výrobu, aby byly bezpečné. To se očividně nepovedlo dodavateli elektrických kol pro Lyft, kterému se rozhořela hned dvě zánovní kola. Problém se už ale vyřešil.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu
Česká událost roku je tady. Škodovka totiž představila čtvrtou generaci novodobé Octavie. Ta je opět o trošku větší, opět se zvětšuje objem zavazadlového prostoru a dostává také plug-in hybridní verzi.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem
Manuální řazení nikdy nebylo v USA příliš populární. Poslední dobou ale zájem o něj klesl natolik, že i elektromobily mají větší tržní podíl, a to téměř dvojnásobně. Zájem o ně totiž naopak velmi rychle roste vzhůru.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala