www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla spouští nový business: pojištění aut Tesla Insurance

Tesla spouští nový business: pojištění aut Tesla Insurance
, , aktualita
Společnost Tesla bude bojovat na další frontě. Automobilka se rozhodla, že začne fušovat do řemesla zavedeným pojišťovacím společnostem a pro vybrané lokality zavádí službu pojištění aut Tesla Insurance.
K oblíbeným
reklama
Tesla, to zdaleka nejsou jen elektromobily, akumulátory a solární panely. Společnost se rozhodla rozjet další projekt, který by jí mohl přinést stabilní přísun peněz v podobě pojištění jejích automobilů (to Musk ohlásil letos v červnu). To má prostý název Tesla Insurance a dle samotné automobilky má být o 20 % levnější než u konkurenčních pojišťoven. V některých případech by majitelé mohli ušetřit dokonce až 30 %.
 
Tesla Insurance
 
Vtip má být v tom, že Tesla má velmi dobré ponětí o tom, jak se provozují její auta a kolik stojí jejich případný servis a údržba. Jiní ale argumentují tím, že běžné pojišťovny mají mnohem více údajů obecně. Sama Tesla zmiňuje, že dosahovat nižší ceny jí umožňuje i ten fakt, že jsou její vozy vybaveny spoustou systémů aktivní bezpečnosti a různými jízdními asistenty, které minimalizují rizika nehod. Pokud jde o dostupnost, ta je prozatím jen velmi omezená a týká se vozů Tesla přihlášených v Kalifornii. Dá se předpokládat, že se služba bude postupně zavádět i do dalších zemí USA a možná i jiných států na dalších kontinentech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala