www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla spouští nový business: pojištění aut Tesla Insurance

Tesla spouští nový business: pojištění aut Tesla Insurance
, , aktualita
Společnost Tesla bude bojovat na další frontě. Automobilka se rozhodla, že začne fušovat do řemesla zavedeným pojišťovacím společnostem a pro vybrané lokality zavádí službu pojištění aut Tesla Insurance.
K oblíbeným
reklama
Tesla, to zdaleka nejsou jen elektromobily, akumulátory a solární panely. Společnost se rozhodla rozjet další projekt, který by jí mohl přinést stabilní přísun peněz v podobě pojištění jejích automobilů (to Musk ohlásil letos v červnu). To má prostý název Tesla Insurance a dle samotné automobilky má být o 20 % levnější než u konkurenčních pojišťoven. V některých případech by majitelé mohli ušetřit dokonce až 30 %.
 
Tesla Insurance
 
Vtip má být v tom, že Tesla má velmi dobré ponětí o tom, jak se provozují její auta a kolik stojí jejich případný servis a údržba. Jiní ale argumentují tím, že běžné pojišťovny mají mnohem více údajů obecně. Sama Tesla zmiňuje, že dosahovat nižší ceny jí umožňuje i ten fakt, že jsou její vozy vybaveny spoustou systémů aktivní bezpečnosti a různými jízdními asistenty, které minimalizují rizika nehod. Pokud jde o dostupnost, ta je prozatím jen velmi omezená a týká se vozů Tesla přihlášených v Kalifornii. Dá se předpokládat, že se služba bude postupně zavádět i do dalších zemí USA a možná i jiných států na dalších kontinentech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rekordní Tesla se "pokazila", na Nürburgring musela odtahovka Rekordní Tesla se "pokazila", na Nürburgring musela odtahovka
Tesla se snaží vyvíjet novou sportovní verzi Modelu S s režimem Plaid na Severní smyčce Nürburgring, kde měla drtivě překonat časy konkurenčního Porsche Taycan. Jenže ne vše jde podle plánu, pro jeden z vozů si přijel odtah.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Huawei Mate 30 Pro: s 5G, ale bez Googlu Huawei Mate 30 Pro: s 5G, ale bez Googlu
Huawei představil nové výkonné smartphony Mate 30 a Mate 30 Pro. Nově tu najdeme i 5G verzi, naopak tu kvůli Trumpově administrativě a banům ze strany USA nenajdeme žádné aplikace od Googlu.
20.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Vědci vyvinuli odemykání telefonu sluchátky a ušima Vědci vyvinuli odemykání telefonu sluchátky a ušima
Telefony jsme už odemykali otisky prstů nebo tvářemi, tentokrát to chtějí vědci z University at Buffalo provádět pomocí speciálních sluchátek a uší. Biometrickým znakem tu totiž bude tvar ušního kanálku.
20.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund
Elon Musk vyhlásil válku elektromobilu Porsche Taycan a rozhodl se ho překonat v času, za který dokáže jeho Model S zajet Severní smyčku Nürburgringu. Prý se to povedlo, a to dokonce o téměř 20 sekund. Což je k nevíře.
18.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář