www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode
, , aktualita
Nebylo by to zdaleka poprvé, co někdo nechal své dítě nebo domácího mazlíčka v autě a v důsledku přehřátí interiéru vozu došlo k úmrtí. Tesla toto hodlá řešit vylepšením Dog Mode, který zajistí přijatelnou teplotu. Automobilka bude bojovat i proti zlodějům.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla chystá další zajímavý update svých vozů. Elon Musk tak prozradil na svém Twitteru. Tento týden by se totiž měla objevit aktualizace, která přinese vylepšení v podobě tzv. Dog Mode. Ten by podle všeho mělo být rozšířením už přítomného Cabin Overheat Protection System, který udržuje teplotu interiéru na přijatelné úrovni, pokud vůz uvnitř detekuje dítě nebo zvíře. Nově by ale měl být systém doplněn i o zobrazení hlášky na displeji vozu, že je o dítě nebo mazlíčka dobře postaráno a není třeba mít obavy.
 
 
Spolu s tím by se měl objevit i tzv. Sentry Mode proti zlodějům. Díky němu budou při pokusu o vloupání do vozu zapnuty kamery vozu a útočník tak může být nahrán. Spolu s tím prý vůz začne hlasitě přehrávat klasickou hudbu, čímž k vozu a zloději přitáhne pozornost. Kolemjdoucí pak mohou zavolat policii.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát
Samsung si pro příští rok chystá aktualizaci velmi úspěšné řady Galaxy A. Vlajková loď by si tentokrát měla odnést dokonce snímač s neuvěřitelným rozlišením 108 MPx, který byl vyvinut původně pro Xiaomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní
Na oslavu 110 let existence automobilky Bugatti a připomenutí legendárního modelu EB110 vyrobí automobilka limitovanou sérií vozů Centodieci. Připravte se na výkon 1600 koní a cenu 8 milionů EUR.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz
Chybné aktualizace se nevyhýbají žádnému výrobci a tentokrát se to povedlo Microsoftu. Jeho mobilní zařízení Surface Book 2 a Surface Pro 6 totiž po aktualizaci velmi často padají do throttlingu CPU, které pak běží jen na frekvenci 400 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou
Motorola představila nový smartphone One Action. Jak už název napovídá, je určen pro akční zákazníky. Důvodem je zde širokoúhlý fotoaparát se 117° záznamem s otočeným senzorem pro pohodlné natáčení.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala