www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode
, , aktualita
Nebylo by to zdaleka poprvé, co někdo nechal své dítě nebo domácího mazlíčka v autě a v důsledku přehřátí interiéru vozu došlo k úmrtí. Tesla toto hodlá řešit vylepšením Dog Mode, který zajistí přijatelnou teplotu. Automobilka bude bojovat i proti zlodějům.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla chystá další zajímavý update svých vozů. Elon Musk tak prozradil na svém Twitteru. Tento týden by se totiž měla objevit aktualizace, která přinese vylepšení v podobě tzv. Dog Mode. Ten by podle všeho mělo být rozšířením už přítomného Cabin Overheat Protection System, který udržuje teplotu interiéru na přijatelné úrovni, pokud vůz uvnitř detekuje dítě nebo zvíře. Nově by ale měl být systém doplněn i o zobrazení hlášky na displeji vozu, že je o dítě nebo mazlíčka dobře postaráno a není třeba mít obavy.
 
 
Spolu s tím by se měl objevit i tzv. Sentry Mode proti zlodějům. Díky němu budou při pokusu o vloupání do vozu zapnuty kamery vozu a útočník tak může být nahrán. Spolu s tím prý vůz začne hlasitě přehrávat klasickou hudbu, čímž k vozu a zloději přitáhne pozornost. Kolemjdoucí pak mohou zavolat policii.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
23.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik