www.svetmobilne.cz
>
>
>

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode

Tesla ochrání domácí mazlíčky zavřené v autě díky Dog Mode
, , aktualita
Nebylo by to zdaleka poprvé, co někdo nechal své dítě nebo domácího mazlíčka v autě a v důsledku přehřátí interiéru vozu došlo k úmrtí. Tesla toto hodlá řešit vylepšením Dog Mode, který zajistí přijatelnou teplotu. Automobilka bude bojovat i proti zlodějům.
reklama
Automobilka Tesla chystá další zajímavý update svých vozů. Elon Musk tak prozradil na svém Twitteru. Tento týden by se totiž měla objevit aktualizace, která přinese vylepšení v podobě tzv. Dog Mode. Ten by podle všeho mělo být rozšířením už přítomného Cabin Overheat Protection System, který udržuje teplotu interiéru na přijatelné úrovni, pokud vůz uvnitř detekuje dítě nebo zvíře. Nově by ale měl být systém doplněn i o zobrazení hlášky na displeji vozu, že je o dítě nebo mazlíčka dobře postaráno a není třeba mít obavy.
 
 
Spolu s tím by se měl objevit i tzv. Sentry Mode proti zlodějům. Díky němu budou při pokusu o vloupání do vozu zapnuty kamery vozu a útočník tak může být nahrán. Spolu s tím prý vůz začne hlasitě přehrávat klasickou hudbu, čímž k vozu a zloději přitáhne pozornost. Kolemjdoucí pak mohou zavolat policii.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik