reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Tablet Panasonic s rozlišením 4K přijde v lednu

, , aktualita
Tablet Panasonic s rozlišením 4K přijde v lednu
Panasonic si již několik měsíců chystá tablet, či lépe řečeno Slate PC, který je založen na 20" displeji disponujícím rozlišením 4K, jež nabídne jako první na světě. Toto zařízení již dostalo své označení, a to Toughpad 4K. Očekávat je můžeme v lednu.
Tablet Panasonic s rozlišením 4K přijde v lednu
Panasonic Toughpad 4K jsme blíže představili již v září, kdy se mluvilo o jeho příchodu v listopadu za maloobchodní cenu od 4 509 euro bez DPH. Nejnovější zprávy mluví o tom, že se nejdříve dočkají zákazníci ve Spojených státech, pokud si tedy připraví 6000 dolarů.

Není to tedy zrovna lidové zařízení, ale to není snad žádný produkt, který přináší nějakou podstatnou technickou novinku. Tou je v tomto případě samozřejmě 20" displej s rozlišením 4K, čili 3840 x 2560, přičemž s ním bude pracovat tlustý bílý stylus. Tablet tak bude vhodný především pro kreativní jedince, kteří pro něj najdou využití a jimž se vyplatí za něj vydat takovou částku.

Panasonic dále udává podrobné technické specifikace týkající se použitého hardwaru, který bude běžet pod Windows 8.1. O výkon se postará procesor Intel Core i58-3437 a grafický čip NVIDIA GeForce GTX 745M se 2 GB vlastní paměti, operační paměti tu bude 8 GB, pro data pak 256GB SSD a nezapomnělo se na Wi-Fi, Bluetooth, USB 3.0 a podporu karet SDXC.

Toughpad 4K by tedy měl dorazit zhruba rok po svém představení na CES 2013, čili někdy v lednu 2014.

Zdroj: Tomshardware