Výrobce:

T-Mobile

Odkaz na stránky výrobce: http://www.t-mobile.com
Články o výrobci T-Mobile | Zobrazit jen články a recenze

Prvních 60 minut s T-Mobile MDA III

Když zhruba před rokem uváděl T-Mobile na trh zařízení MDA II, ihned vzbudilo velký ohlas a po několik týdnů byl z důvodu vysoké poptávky trochu problém si zařízení vůbec zakoupit. Technicky šlo o jedno z nejlepších zařízení té doby - 128MB paměti, kromě GSM modulu i integrovaný Bluetooth, výkonný procesor a obrovská spousta bonusových aplikací přímo v ROM. Jinými slovy proti prvnímu MDA maximální změna k lepšímu. Nyní se pokusím rychle zjistit, jestli je mezi MDA II a III stejně zásadní rozdíl.
29.1.2005, preview, Pavel Koza

Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce

Zdá se, že T-Mobile pracuje v ročních cyklech. Loni jsme se v době Vánoc mohli poprvé setkat se zařízením MDA II, letos se chystá dokonce hned dvojice přístrojů s operačním systémem od Microsoftu a logem T-Mobile. A především T-Mobile MDA Compact může překvapit nejednoho příznivce kapesních počítačů - je to dosud rozhodně nejmenší Pocket PC, které si můžete koupit, a to vůbec nemluvím o tom, že je nedílnou součástí i integrovaný GSM/GPRS modul.
15.11.2004, preview, Pavel Koza

T-Mobile Compact: Pocket PC s rozměry Smartphone

Na rozdíl od minulého roku by T-Mobile mohl na předvánoční trh uvést ne jedno, ale dvě Pocket PC zařízení. Prvním by mělo být MDA III, tím druhým pak MDA Compact, jehož hlavní devizou bude malá velikost, přičemž nabídne slušnou výbavu a překvapivý výkon.
26.10.2004, aktualita, Pavel Koza

Německý T-Mobile oficiálně ohlásil MDA III

I když má MDA II nějaké mouchy, dosáhlo celkem velkého úspěchu a značné popularity mezi uživateli. T-Mobile se tím nenechal ukolébat a pracoval na další vylepšené verzi, kterou podle předpokladů nazval MDA III. A právě dnes toto zařízení představil veřejnosti.
28.6.2004, aktualita, Pavel Koza

MDA 3 od T-Mobile? Óóóóóóóó ááááááááno:)

AKTUALIZOVÁNO: Pokud T-Mobile prohlašoval, že počínaje MDA 2 se začíná této oblasti věnovat naplno, dalo se o tom pochybovat. Nyní je však jasné, že i přes některé mušky bylo (a stále je) zařízení MDA 2 velice populární a mezi uživateli rozšířené, a že dvojkou to rozhodně končit nebude. Nyní se již dokonce začínají objevovat první náznaky toho, že na nás za několik následujících měsíců bude z dílny T-Mobile čekat další překvapení.
9.6.2004, aktualita, Pavel Koza

Pár otázek pro společnost T-Mobile

Po několika odkladech bylo zařízení T-Mobile MDA II konečně nabídnuto koupěchtivým zákazníkům. Při té příležitosti jsem položil kompetentním pracovníkům této společnosti několik otázek, které se týkají jak nového zařízení, tak i ostatních produktů používajících operační systém od Microsoftu. Odpovědi na ně naleznete v tomto článku.
20.1.2004, rozhovor, Pavel Koza

Velká recenze zařízení T-Mobile MDA II

Po poněkud rozpačitém začátku se zdá, že společnost T-Mobile začíná oblasti Pocket PC věnovat tolik pozornost, kolik si zaslouží. Již hodně vody uběhlo od chvíle, kdy uvedli první MDA, a za těch přibližně 13 měsíců se toho hodně změnilo. A je nutné už na úvod uvést, že ačkoliv jsem měl k otestování předprodukční model, MDA II mě jednoduše uchvátilo. Elegantní vzhled, vynikající parametry a neuvěřitelně bohatá nabídka bonusových aplikací přímo v ROMce dělají z MDA II zařízení snů!
13.11.2003, recenze, Pavel Koza