T-Mobile na CeBITu představil nový MDA Compact IV

, , aktualita
Pokud čekáte na skutečně vybavené Windows Mobile zařízení bez klávesnice, T-Mobile vám na CeBITu asi udělal radost. Představil totiž další generaci populárního zařízení MDA Compact s pořadovým číslem IV, který nabídne plno skutečně úžasných vlastností.
K oblíbeným
reklama
Zatím je toho o tomto krasavci známo jen velmi málo, na CeBITu je všeho všudy jediný kus a tak je schovaný pěkně za sklem, ale i to málo je velmi slibné.A co o tomto zařízení tedy víme? Operační systém bude podle všeho Windows Mobile 6.1, tedy pokud ho Microsoft do té doby stihne oficiálně oznámit. Velkým lákadlem bude bezesporu VGA displej, který by spolu s blíže neurčenou 3D podporou snad měl být skutečnou ozdobou. Pro svá data budete moci využít 4 GB vnitřní paměti, což alespoň dočasně dělá z paměťové karty pro většinu uživatelů lehce nadbytečné příslušenství. Vynikající je podpora HSDPA s maximální rychlostí přenosu 7,2 Mbps následovaná čtyřpásmovým EDGE, Bluetooth modulem a WiFi. Pro záznam okamžiku bude sloužit 3 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením.

MDA Compact IV by se měl na pultech německého T-Mobile objevit v květnu, cena se bude lišit podle přikoupeného tarifu. Jestli se ale bude prodávat i u nás je zatím ve hvězdách.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář