www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Sunnysoft InterWrite Fullscreen 9.5

Sunnysoft InterWrite Fullscreen 9.5
, , aktualita
Vývojový tým české společnosti Sunnysoft má na svém kontě další verzi aplikace Pocket PC (Phone edition) Sunnysoft InterWrite Fullscreen s pořadovým číslem 9.5.

K oblíbeným
reklama
Jedná se o softwarovou klávesnici přes celý displej, která Vám usnadní psaní na Pocket PC, kterému chybí hardwarová klávesnička, v MHD či jinde, kde byste si na malé softwarové klávesničce těžko lámali prsty.Podporována jsou všechna Pocket PC s operačním systémem Windows Mobile 2003 a vyšším. Zajímavé je, že prozatím není oznámena podpora Windows mobile 6 i když by neměl nastat nejmenší problém. Sunnysoft InterWrite Fullscreen 9.5 můžete zakoupit za poměrně přijatelnou cenu 504,- Kč bez DPH a upgrade z verze InterWrite Small na tuto verzi 251,- Kč. Podrobnější informace naleznete na stránkách výrobce.
reklama
Nejnovější články
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář