Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Smartmania.cz: První dojmy a zkušenosti se Sony Ericsson Xperia X1

, , aktualita
Smartmania.cz: První dojmy a zkušenosti se Sony Ericsson Xperia X1
Těžko si představit očekávanější zařízení se systémem Windows Mobile a integrovanou klávesnicí, než je připravovaná Xperia X1 od sdružení Sony Ericsson.
Smartmania.cz: První dojmy a zkušenosti se Sony Ericsson Xperia X1
Skvělá výbava, špičkové parametry, pohledný design a širokoúhlý displej, to všechno od února letošního roku nedává spát nejednomu příznivci mobilních zařízení. Jak se blíží uvedení do prodeje (vě Švédsku se již dokonce prodává), objevují se první reálné testy a zkušenosti.

Jeden takový rychlý test najdete na Smartmanii. I když se jedná pouze o první pohled, najdete v něm při popisu vlastností různé postřehy a první dojmy, a kromě toho i několik fotek a screenshotů a jako bonbónek navrch i krátké video Xperie v praxi.Jiří Hrma napsal: "Sony Ericsson Xperia X1 je komunikátor s velkým K. Zapomeňte na nějaké TouchFLO nadstavby a optimalizaci pro prsty, X1 si na nic nehraje a nic nekopíruje, a jsem vlastně rád, že tomu tak je. Telefonů, které se snaží napodobit iPhone se v poslední době objevilo více než dost, je proto dobře, že Sony Ericsson se ničím takovým nenechal svést a jednoduše si jde svou cestou. K dobrému hardware a jemnému displeji přidává i 3,5mm výstup pro připojení sluchátek, po kterém uživatelé Windows Mobile zařízení stále častěji volají. X1 bych si určitě dokázal představit jako svůj nadcházející komunikátor."

Jinými slovy to vypadá náramě dobře a HTC bude mít skutečně silnou konkurenci pro svůj HTC Touch Pro, což nikdy není na škodu.
reklama