www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy S7 zřejmě přijde ve dvou procesorových verzích

Samsung Galaxy S7 zřejmě přijde ve dvou procesorových verzích
, , aktualita
Již dlouhou dobu odkrýváme tajenku, jestli přijde další vlajková loď Samsungu, Galaxy S7, s vlastním čipem Exynos, anebo s Qualcommem Snapdragonem 820. Podle informovaných zdrojů bychom se mohli dočkat dvou verzí.
K oblíbeným
reklama
Samsung u svých důležitých modelů rád používá své čipy, to dokazuje i fakt, že všechny letošní špičkové modely disponovaly Exynosem 7420, který se Samsungu povedl. Stejně tak telefony střední třídy mají ve svých útrobách většinou procesor Exynos.

Nicméně se jedná o poměrně nový trend, hlavně u vlajkových lodí. Předchozí Samsungy Galaxy a Galaxy Note používaly procesory od Qualcommu. Je důležité upozornit na to, že letos se Qualcommu jeho nejvýkonnější čip nepovedl. Snapdragon 810 trpěl velkým přehříváním, přičemž se tyto problémy nevyřešily ani po tři čtvrtě roku od doby, co byl představen. Podle zákulisních pozorovatelů vypadá Snapdragon 820 velmi dobře, nejen co se týče hrubého výkonu, ale i co se týče spotřeby. Proto je možné, že se Samsung rozhodne využít i jeho služeb.Zároveň by Samsung nerad zapomněl i na vlastním řešení, což mu samozřejmě umožní navýšit příjmy. Za cizí procesory platí více. Je tedy možné, že se v USA a Číně dočkáme Galaxy S7 se Snadragonem 820, kdežto na jihu Asie nebo v Evropě přijde s Exynosem.

Je možné, že se situace ještě změní, ale jak se blíží představení nových vlajkových lodí, měli bychom se dočkat stále pravděpodobnějších zpráv. Konec konců se již několikrát stalo, že Samsung své telefony distribuoval ve dvou procesorových verzích, proto je tato verze pravděpodobná.

Zdroj: pocketnow.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala