www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy S7: návrat slotu na microSD karty?

Samsung Galaxy S7: návrat slotu na microSD karty?
, , aktualita
Poslední spekulace týkající se Galaxy S7 hovoří o tom, že Samsung chystá návrat podpory paměťových karet do svých vlajkových lodí. Kromě toho zdroj odhaluje to, že se opět dočkáme i varianty Edge se zakřiveným displejem.
K oblíbeným
reklama
S letos představeným smartphonem Galaxy S6 sice Samsung navýšil maximální velikost interní paměti na 128 GB, zároveň ale odebral slot na micro SD karty, kapacitu smartphonu tedy není možné dále rozšířit. Tento krok vzbudil vlnu nevole u části uživatelů, kteří zkrátka vyžadují od telefonu podporu paměťových karet bez ohledu na velikost vnitřního úložiště. A zdá se, že si toho všiml Samsung a nástupce Galaxy S6 už tuto funkci podle všeho opět nabídne…

Alespoň to tvrdí nejnovější spekulace, kterou zveřejnil italský web HD Blog s odvoláním na důvěryhodné zdroje. Galaxy S7 by měl mít slot na micro SD kartu, kterým byl z řady vlajkových lodí jihokorejského výrobce vybaven naposled model Galaxy S5 představený v roce 2014. Zdroj se zmiňuje také o tom, že připravovaná novinka přijde ve dvou variantách – kromě klasického Galaxy S7 s 5,2“ displejem se můžeme těšit na Galaxy S7 Edge s 5,7“ zahnutým displejem.


Samsung Galaxy S7 by měl mít slot na karty typu microSD (ilustrační obrázek)

Nějaký čas už víme, že k představení nových smartphonů by mohlo dojít už v lednu příštího roku. Dále se hovořilo o tom, že telefon bude dostupný se dvěma různými procesory – Exynosem 8890 a Snapdragonem 820. Spekuluje se také o použití displeje rozpoznávajícího sílu dotyku, oboustranného portu USB Type-C nebo celokovové unibody konstrukce.

Poznámka: Na malém náhledovém obrázku výše je Samsung Galaxy S6 Edge.

Zdroj: HDBlog.it


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům
Kauza Dieselgate asi jen tak neskončí. I po více než 4 letech od vypuknutí se objevují další vozy, které měly mít podvodný software v řidicí jednotce. Tentokrát je v hledáčku úřadů japonská automobilka Mitsubishi.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů
Podle nejnovější petice má mít Tesla další problém. Její vozy mají údajně samy neočekávaně zrychlovat, což mělo v minulosti vyústit ve 110 nehod. Automobilka se ale brání a dle jejích slov jde o zoufalou snahu shorterů poškodit ji.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně
Z bran nově otevřené čínské továrny Tesly začaly před pár týdny sjíždět první vozy a nyní zde chce automobilka otevřít i designérské centrum. Alespoň tak napovídá jeden z příspěvků na sociální síti WeChat.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář