reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu

, , recenze
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Dnes jsme se podívali na chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3, který je mezi uživateli extrémně oblíbený zejména díky velmi příznivé ceně. Faktem je, že i když zde najdeme několik ústupků, které cenu snižují, jde ve výsledku o velmi povedený produkt schopný právě těch funkcí, které primárně potřebuje a nic výrazně důležitého zde nechybí.
 
Náramek potěší velmi malými rozměry i hmotností, na ruce nejde takřka cítit. Je jednoduchý, černobílý design displeje pak nepůsobí obzvlášť moderně, což se týká i rozlišení, nicméně se za to odmění neuvěřitelnou výdrží. Dva týdny jsou obvykle bez větších problémů a pokud nebudete náramek často synchronizovat s telefonem a jen ho necháte zaznamenávat údaje, dostanete se i na trojnásobek a nabijete ho 8krát do roka.
 
Xiaomi Mi Band 3 hodnocení
 
Stinnou stránkou je však proprietární nabíječka a nutnost pokaždé vytahovat modul z náramku. Oceňuji dost přesné měření ušlé vzdálenosti, docela slušné je i počítadlo kroků (proti krokoměru v iPhonu trochu více pesimistické). Spousta lidí si stěžuje na nepřesný snímač srdečního tepu, nicméně např. v mém případě jsem si na výsledky nemohl stěžovat a většinou se nelišily o více než 3-5 tepů podle toho, co jsem si sám naměřil ručně. Pokud jde o displej, chvilku může trvat, než přijdete na správný způsob tahu prstem přes displej, aby se váš tah správně zaznamenal a také to chce zvyk, než si zapamatujete strukturu menu.
 
Ve výsledku jde o slušný produkt s potřebnými funkcemi a za velmi dobrou cenu, zejména vychytáte-li nějakou prodejní akci, která dokáže snížit cenu náramku někdy i téměř o třetinu.
 
 

Náramek je vhodný pro:

 
1. Monitorování počtu kroků a motivaci k chůzi
2. Použití jako běžné hodinky
 
 

Plusy

 
+ Velmi nízká cena
+ Nízká hmotnost a malé rozměry
+ Extrémně vysoká výdrž na baterii
+ Přijatelná přesnost měření vzdálenosti a počtu kroků
 
 

Minusy

 
- Proprietární nabíječka
- Menu a displej vyžadují trochu cviku a zvyku
 
 
Cena v době testování: cca 900 Kč s DPHVývoj ceny testovaného produktu: