www.svetmobilne.cz
>
>

Agent 007: špiónské brýle s kamerou

Agent 007: špiónské brýle s kamerou
, , recenze
Nedávno jsme se podívali na problematiku špehování pomocí běžně dostupných prostředků, ať už jde o odposlechy, kamery nebo napíchnutí PC. V dnešní recenzi jsme pro vás vyzkoušeli špiónské brýle s kamerou.
K oblíbeným
reklama
Dnes jsme se podívali na levné brýle, které jsou vybaveny digitální kamerou schopnou i záznamu fotografií. Za 750 korun dostanete hračku, se kterou byste dle popisu měli být schopni si zahrát na špióna, ale měly by být vhodné také např. pro policii, akční sporty nebo pro studenty. Nejsou kdovíjak krásné, zpracování je vyloženě hrozné, a to nemluvím o ovládání, kdy paměťová karta v kloubu rozhodně není snadno přístupná (přes USB kabel jsem data z bezpečnostních důvodů radji netahal - tyhle gadgety jsou často plné spywaru a neměl jsem odvahu to zkoušet, paměťová karta byla čistá). Tlačítko pro spuštění na vnitřní straně nožičky brýlí rozhodně také na ovladatelnosti nepřidává, je hodně špatně dosažitelné.


Špiónské brýle s kamerou závěr


Kvalita obrazu pochopitelně není žádný zázrak. Snímač hodně šumí, obraz je agresivně odšumovaný, brýle si nerozumí ani s protisvětlem a už vůbec ne se špatnými světelnými podmínkami. Jakž takž fungují jako alternativa k videokameře do auta, ale i zde musíte počítat s hodně úzkým úhlem záběru. Celkově řečeno, James Bond by z těchto brýlí nadšený asi nebyl, ale pokud chcete trochu zábavy a máte na PayPalu zbytečných 750 korun, eBay je těchto brýlí plný. Google Glass to ale opravdu není. Další díly seriálu:

Jak hodnotíte tyto špiónské brýle s kamerou?
V anketě šlo hlasovat od 5.6.2014 do 9.6.2015. Počet hlasujících: 6
Výborné 17 % 17% Průměrné 67 % 67% Špatné 17 % 17%
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář