reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia
4.5.2021, Milan Šurkala, aktualita
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
mlsný amatér (14) | 8.5.202111:35
Konečně zas, po dlouhé době, normální motor a ne rozklepané chrastítko. Je jen škoda, že k tomu neumějí dát i manuální převodovku a cena asi také ,,lidová­" nebude.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Choakinek (219) | 8.5.202112:53
Tak automobily s chrastítky vznikají kvůli ekologickým plánům centrálních plánovačů, masivně nasazovaná chrastítka nejsou ryzím výmyslem automobilek a ani ryzím přáním jejich zákazníků.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Choakinek (219) | 5.5.202122:11
"Nejlepší­" to bylo na iDnesu. Mafra samozřejmě dlouhodobě obchodně spolupracuje se Škodou a tak přichystala naprosto bombastickou prezentaci ­(článek­) při představení nové Fabie ­- první místo na titulní straně, cca 80 fotek, 3 videa s novou Fabií... masakr. Samozřejmě nikde ani slovo o placeném článku. Tak to jsou ta dnešní ­"seriózní­" média :­-­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(3)
Milan Šurkala (352) | 6.5.202121:27
Proč máš pocit, že je to placené? Máš na to nějaký důkaz, nebo je to zase jen nějaká domněnka? Tedy nevím, který přesně článek máš na mysli, ale ten, co na iDnesu vidím já, je standardní tiskovka s fotografiemi a videi, která jsou volně dostupná pro novináře na webu škodovky. Bombastickou prezentaci s 80 fotkami a 3 videi bych mohl udělat taky, aniž by mi za to Škoda cokoli dala.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Choakinek (219) | 7.5.202120:56
Praxe, iDnes čtu už mnoho let. Ono to třeba nemusí být přímo placené, nicméně existence takového článku může ovlivnit množství zadávaných reklam spol. Škoda v budoucnu. Pak to vyjde fakticky nastejno.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(2)
Milan Šurkala (352) | 7.5.202121:11
Mě z tebe jednou fakt porazí :­-D A to jako jeden z největších webů českého internetu nemá informovat o nové Fabii, v podstatě jednom z nejdůležitějších vozů pro ČR? Nebo jako jak si to představuješ? Co je na tom článku špatně? Tam neměl vyjít kvůli tomu, že by tam pak Škodovka mohla inzerovat? A to jako nemůže nebo co? Vždyť je to naprosto normální článek o jedné z nejdůležitějších motoristických novinek letošního roku pro ČR. Nevidím ani jeden, opravdu ani jeden důvod, proč by na iDnes neměl být článek o nové Fabii.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Choakinek (219) | 8.5.202112:37
Článek je samozřejmě v pohodě, ale bombastická prezentace už nikoliv. To jsou totiž dvě značně rozdílné věci. První případ svou formou odpovídá typu média, na kterém je zveřejněn, druhý případ nikoliv, ten je značně nafouklý nad normální stav. Myšlenka, že se dnes druhý stav vytvoří jen tak, je pak velmi naivní. Zadarmo se to samozřejmě nedělá.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Milan Šurkala (352) | 8.5.202112:43
Znovu se ptám, v čem je ten článek tak ­"bombastický­"? Já v tom vidím naprosto standardní článek založený na oficiální tiskové zprávě.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Choakinek (219) | 8.5.202113:02
To už jsem napsal ve svém prvním komentáři. Tak máš zkrátka jiný názor, než já. Tak nebude to poprvé, že :­-­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Milan Šurkala (352) | 8.5.202113:06
Takže znova, co je na ­"první místo na titulní straně, cca 80 fotek, 3 videa s novou Fabií... masakr­" tak bombastického vzhledem k tomu, že jde o stěžejní vůz pro ČR a v podstatě o motoristickou zprávu roku? Fabia je pro ČR veledůležitý model a nevidím naprosto, ale naprosto nic divného na tom, aby se takové zprávě věnovala titulní stránka. Kdyby se to týkalo toho, že nově bude v prodeji i s 19­" koly, tak bych s tebou do puntíku souhlasil. Ale takhle? Nepřeháníš to zas trochu? Jestli si uvedení nové generace Fabie nezaslouží titulní stránku na iDnesu, tak už opravdu nevím co by.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.