reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Panasonic Toughbook Ultrabook 2v1 se představuje

, , aktualita
Panasonic Toughbook Ultrabook 2v1 se představuje
Společnost Panasonic se pochlubila svým nejnovějším modelem Panasonic Toughbook Ultrabook CF-AX3 označeným za počítač 2 v 1. Jedná se tedy o tablet a zároveň ultrabook, přičemž jeho výhodou má být vysoká odolnost.
Panasonic Toughbook Ultrabook 2v1 se představuje
Toughbook CF-AX3 je vybaven displejem typu IPS s rozlišením Full HD a antireflexním povrchem. Určen je především do terénu, kde jej budeme moci použít jako notebook nebo tablet. Jeho úhlopříčka je přitom 11,6" a ovládat jej budeme moci pomocí dotykové vrstvy (až 10 bodů).

Toughbook CF-AX3 nastupuje za model CF-AX2, oproti němuž má mít vyšší kontrast displeje a vyšší jas. Vybaven je také nejnovějšími procesory Intel Core 4. generace, a to konkrétně Core vPro i5-4300U, díky němuž vydrží v provozu an baterie 8 až 12 hodin. Baterii také budeme moci snadno vyměnit, díky čemuž budeme moci fungovat celý den bez nutnosti vyhledat zásuvku.

Nový počítač však nemá odnímatelnou klávesnicovou část. Namísto toho má klouby s rozsahem 360°, takže klávesnici můžeme překlopit na druhou stranu. Celek je tlustý pouze 18 mm a váží 1,135 kg. Je přitom odolný a snese pád na spodní plochu ze 76 cm.

Dále tu máme OS Microsoft Windows 8.1 Pro nebo Windows 7, volitelně modul 4G/LTE či 3G, Bluetooth 4.0, Wireless LAN IEEE802.11a/b/g/n, D-Sub i HDMI, dva USB 3.0, LAN a čtečku karet SDXC. K dispozici bude na evropských trzích od listopadu s cenou od 1864 euro.

Zdroj: TZ Panasonic