Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Olloclip přináší tři sady přídavných objektivů pro iPhone 7 a 7 Plus

, , aktualita
Olloclip přináší tři sady přídavných objektivů pro iPhone 7 a 7 Plus
Makro či širokoúhlé snímky pořízené iPhonem? Olloclip se už řadu let specializuje na fotografické příslušenství pro iPhony. Pro jejich nejnovější generaci si připravil tři sady přídavných objektivů, které lze připojit k zadnímu i přednímu fotoaparátu.
Olloclip přináší tři sady přídavných objektivů pro iPhone 7 a 7 Plus
iPhony 7 a 7 Plus se chlubí jedněmi z nejlepších fotoaparátů mezi mobilními telefony, nové přídavné objektivy Olloclip jejich schopnosti v některých oblastech ještě zdokonalují. Připraveny jsou hned tři sady, které se odlišují svým zaměřením. Princip je přitom stejný jako u tzv. předsádek, které se používají u kompaktních fotoaparátů. Jen uchycení je výrazně snazší díky systému Olloclip Connect, na kterém jsou založeny všechny nabízené sety. Stačí je jednoduše nasadit, kompatibilní je přitom s předním i zadním fotoaparátem telefonu.

Olloclip Core nabídne asi nejuniverzálnější využití, obsahuje totiž rybí oko (se skoro 180° úhlem záběru), 120° širokoúhlý objektiv a 15× makro objektiv. Tato sada vyjde na 100 dolarů, bezmála 2 500 Kč bez DPH. Olloclip Active stojí dokonce 120 dolarů, tedy skoro 3 000 Kč bez DPH, obsahuje přitom pouze dva objektivy. První je širokoúhlý se 155° úhlem záběru, měl by tak podle výrobce nabídnout podobný pohled jako akční kamerky. Dále je v sadě teleobjektiv s dvojnásobným optickým zoomem.

Poslední set nese název Olloclip Macro Pro a jak už napovídá název, obsahuje trojici makro objektivů – 7×, 14× a 21×. Cena v tomto případě činí nejpřijatelnějších 80 dolarů, v přepočtu přibližně 2 000 Kč. Přídavné objektivy je možné používat i v kombinaci s ochrannou fólií na displeji či nalepovacím tvrzeným sklem (o tloušťce až 0,5 mm), ale naopak nejsou kompatibilní s obaly na iPhony od jiných výrobců. Olloclip ovšem nabízí své vlastní obaly za 30 dolarů (730 Kč bez DPH), které už nebrání používání objektivů a zároveň poskytnou telefonu ochranu např. při pádu.

Všechny tři sety už je možné předobjednat na oficiálních stránkách výrobce, prodej odstartuje v půlce listopadu. Různými cestami se příslušenství jistě dostane i na český trh, stejně jako tomu bylo v případě objektivů pro předchozí modely iPhonů.

Zdroj: Phonearena.com
reklama