www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Office Mobile 2010 pro Windows Phones ke stažení

Office Mobile 2010 pro Windows Phones ke stažení
, , aktualita
Pokud jste to náhodou propásli, minulý týden Microsoft uvolnil v ostré verze balík Office Mobile 2010 sestávající se z aplikací Word Mobile 2010, Excel Mobile 2010, PowerPoint Mobile 2010, OneNote Mobile 2010 a SharePoint WorkSpace Mobile 2010.
K oblíbeným
reklama
Zatímco u prvních třech jmenovaných jsem na žádné na první pohled patrné novinky nenarazil, především PowerPoint doznal velkých změn. Už to není jen prostý přehrávač, ale měl by umět jak editaci (tak praví teorie, v praxi jsem při pokusu o editaci dostal chybu "PowerPoint Mobile neumožňuje editaci souborů .ppt, .pps, .ppsm a .ppsx", ale asi něco dělám špatně) a protřelé prezentátory potěší i možnost ovládat prezentaci na notebooku z mobilního zařízení. Pro firemní sféru je pak určen nástroj pro práci s dokumenty uloženými na SharePoint Serveru.Nová verze mobilního Office je k dispozici pouze na Marketplace for Mobile pro všechny majitele zařízení s Windows Mobile 6.5, stačí spustit na zařízení příslušnou aplikaci, vyhledat "Office Mobile 2010" a kliknout na tlačítko Install.
reklama
Nejnovější články
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní
Tesla Model 3 by mohla mít dalšího významného konkurenta. BMW si totiž chystá nový elektromobil BMW i4, který má přinést variantu s pohonem všech 4 kol a maximálním výkonem dosahujícím až 530 koní.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala