Nový LOOX 4xx již v květnu?

, , aktualita
Je to sice už trochu stará informace, ale vzhledem k novým skutečnostem se ji sluší uvést znovu. Společnost Fujitsu Siemens Computers totiž v těchto dnech získala pro svůj nový produkt osvědčení o tom, že integrovaný Bluetooth splňuje všechny požadavky, a může tak nosit onu známou značku "ostrého modrého B". Čímž se zdá být pravděpodobné, že uvedení do prodeje je již za dveřmi.
K oblíbeným
reklama
Je to již pár měsíců, co společnost Fujitsu Siemens Computers představila svůj dosud poslední model FSC Pocket LOOX 610, o kterém jste si mohli přečíst více v mé recenzi. Tím však snaha firmy ukousnout si na trhu s PDA zařízeními větší kus neskončila, a již v lednu se začaly objevovat zprávy, že FSC chystá zařízení určené méně náročným uživatelům, kteří nepotřebují dvojici rozšiřujících slotů či maximální možnosti bezdrátové komunikace. Tehdy se začalo mluvit o řadě LOOX 4xx.Jako první na to upozornil server FirstLloox, ze kterého jsou i následující údaje. Samozřejmě není možné zaručit, že jsou správné, bez obalu říkám, že jsou 3 měsíce staré...


Vlastnosti

 • SDIO slot
 • Zařízení má být velice tenké
 • Intel PXA255 300MHz procesor
 • 32MB ROM
 • 64MB SDRAM
 • 3.5" transflexní (64K barev) displej
 • Reproduktor, mikrofon, 3.5mm stereo jack na sluchátka, IrDA atp.
 • Vyměnitelná baterie
 • Synchronizační USB kabel (kolébka není v ceně)
 • Windows Mobile 2003
 • Bluetooth (pravděpodobně bude i varianta bez BT)
 • Předpokládaná cena €299 za model bez BT, €335 za model s BT

Všímaví čtenáři si možná všimli velice nápadné podoby s již prodávaným zařízením Toshiba e400. Především netypický tvar tlačítek je přímo do očí bijící. I když se některé detaily odlišují (což je dost možná proto, že tyto údaje jsou tři měsíce staré) , je dost možné, že po dvojičce LOOX 610 & Asus A716 tu budeme mít další pár téměř stejných zařízení. Co myslíte?
reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala