www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary

Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary
, , aktualita
Společnost Sunnysoft je většině příznivců Windows Mobile známa jako autor lokalizace pro jejich mobilní zařízení nazvaný Sunnysoft InterWrite Pro, ale programová nabídka Sunnysoftu je mnohem bohatší.
K oblíbeným
reklama
Jednou z nejoblíbenějších aplikací je pokročilý správce kontaktů nazvaný Sunnysoft Contacts, nedávno aktualizovaný na verzi 1.5. Druhou populární aplikací je česko-anglicko-německý slovník pro kapesní počítače nazvaný Sunnysoft Dictionary, který byl opět nedávno povýšen do verze 1.3 a který je dostupný jak ve verzi pro PDA, tak ve verzi Smartphone pro zařízení s Windows Mobile Standard.Mezi novinky v aplikaci spravující kontakty patří funkce EasyList zobrazující jednoduchý a přehledný jmenný seznam, dobře čitelný kontrastní skin Invert, plnou podporu rozlišení 320x320 (např. Samsung i780 a Palm Treo Pro) a vylepšenou historii SMS, e-mailů a volání. Novinky ve slovníku nejsou tak významné, jedná se především o odstranění drobných nedostatků.Aktualizace na nové verze jsou pro registrované uživatele zcela zdarma, ostatní si mohou stáhnout 14denní demoverzi Sunnysoft Contacts nebo 30denní demoverzi Sunnysoft Dictionary (verzi pro zařízení bez dotykových obrazovek najdete zde).
reklama
Nejnovější články
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala