www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary

Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary
, , aktualita
Společnost Sunnysoft je většině příznivců Windows Mobile známa jako autor lokalizace pro jejich mobilní zařízení nazvaný Sunnysoft InterWrite Pro, ale programová nabídka Sunnysoftu je mnohem bohatší.
K oblíbeným
reklama
Jednou z nejoblíbenějších aplikací je pokročilý správce kontaktů nazvaný Sunnysoft Contacts, nedávno aktualizovaný na verzi 1.5. Druhou populární aplikací je česko-anglicko-německý slovník pro kapesní počítače nazvaný Sunnysoft Dictionary, který byl opět nedávno povýšen do verze 1.3 a který je dostupný jak ve verzi pro PDA, tak ve verzi Smartphone pro zařízení s Windows Mobile Standard.Mezi novinky v aplikaci spravující kontakty patří funkce EasyList zobrazující jednoduchý a přehledný jmenný seznam, dobře čitelný kontrastní skin Invert, plnou podporu rozlišení 320x320 (např. Samsung i780 a Palm Treo Pro) a vylepšenou historii SMS, e-mailů a volání. Novinky ve slovníku nejsou tak významné, jedná se především o odstranění drobných nedostatků.Aktualizace na nové verze jsou pro registrované uživatele zcela zdarma, ostatní si mohou stáhnout 14denní demoverzi Sunnysoft Contacts nebo 30denní demoverzi Sunnysoft Dictionary (verzi pro zařízení bez dotykových obrazovek najdete zde).
reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
16.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala