Nové informace Samsung Galaxy S5 a Huron s WP 8.1

Nové informace Samsung Galaxy S5 a Huron s WP 8.1
, , aktualita
Společnost Samsung si na jaro chystá nejen nový Galaxy S5, ale také telefon Huron, který přijde vybavený operačním systémem Windows Phone 8.1. Vypadá to tedy, že Microsoftu se opravdu podařilo obnovit zájem výrobců o svůj mobilní systém.
K oblíbeným
reklama
Společnost Samsung vydala pozvánky na akci UNPACKED 5, která má proběhnout na barcelonském Mobile World Congress (MWC) v pondělí 24. února. Očekává se, že v ten den Samsung představí nejen svou novou androidovou vlajkovou loď v podobě telefonu Galaxy S5, ale také telefon Huron s operačním systémem Windows Phone 8.1.


Galaxy S4 Black Edition

Podívejme se tedy na klíčové specifikace telefonu Galaxy S5, jež hovoří o 5,25" obrazovce AMOLED s rozlišením 2560 x 1400 pixelů, což dává 560 ppi. Výkon pak dodá procesor Samsung Exynos 6 nebo Qualcomm Snapdragon 805, to v závislosti na regionu a pak tu máme 3 GB RAM, 32 či 64 GB základního úložného prostoru, zadní 16Mpix kamera, přední 3,2Mpix kamera a 3200mAh baterie.Druhý telefon, Samsung W750V Huron, by tedy měl využít systém Windows Phone 8.1 a vypadat by měl podobně jako jiné Samsungy, od nichž je kromě systému odliší spodní tlačítko s logem Windows. Nabídnout mají 5" displej s rozlišením 1280 x 720 a dále čtyřjádrový Snapdragon s grafikou Adreno 305. Informace o tomto telefonu se objevily již v několika certifikačních dokumentech a zprávách, čili tento telefon by opravdu měl dorazit. A vedle toho si má svou verzi s WP8.1 chystat i výrobce Archos.

Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje zapínání GPS u iPhonu 11, i když je zakázána Apple vysvětluje zapínání GPS u iPhonu 11, i když je zakázána
U nových smartphonů iPhone 11 a 11 Pro se objevila na první pohled zvláštní věc, kdy vypnutí GPS pro všechny aplikace i nadále spouštělo GPS modul, což vyvolalo obavy o soukromí. Apple ale vysvětluje, že nejde o žádný problém.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm Snapdragon 865 zvládne 8K video Qualcomm Snapdragon 865 zvládne 8K video
Jak Qualcomm slíbil, tak i učinil, a zveřejnil další detaily o svém novém mobilním procesoru Snapdragon 865. Ten má zvládat video v 8K rozlišení, slibuje i 4K HDR a neomezené slow-motion video při 960 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Hyper s vyskakovací selfie kamerkou Motorola One Hyper s vyskakovací selfie kamerkou
Motorola přichází s dalším novým telefonem řady One. Jde o One Hyper, který se vyznačuje vyskakovací selfie kamerkou. Má 6,5" displej s 90% pokrytím přední strany i podporu velmi rychlého 45W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ford využije kávový odpad z McDonald’s k výrobě plastů Ford využije kávový odpad z McDonald’s k výrobě plastů
Ekologie je obrovským tématem a automobilka Ford chce řešit ekologický dopad svých vozů s pomocí fastfoodového řetězce McDonald’s. Ten bude dodávat kávový odpad, s jehož využitím pak bude Ford vyrábět plasty do aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm 3D Sonic Max: velká čtečka otisků prstů pro smartphony Qualcomm 3D Sonic Max: velká čtečka otisků prstů pro smartphony
Další novinkou z dílen společnosti Qualcomm je plošně velká ultrazvuková čtečka otisků prstů 3D Sonic Max. Ta by nyní měla být schopna pobrat rovnou dva otisky najednou. Bude také rychlejší a bezpečnější.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala