www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch

Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch
, , aktualita
Aplikace Sunnysoft Contacts je užitečným nástrojem pro všechny, kterým standardní správce kontaktů dodávaný jako součást systému Windows Mobile nevyhovuje.
K oblíbeným
reklama
Nabízí mimo jiné plnou integraci do systému, filtrování kontaktů, podporu hardwarové klávesnice u PALMu a HP iPAQ 6915, 6515, HTC TyTN a dalších zařízení, podporu rychlého vytáčení, vCard a videohovorů, možnost uložení čísla z historie do seznamu kontaktů či rychlé vyhledání kontaktů prsty. Ve své poslední verzi navíc přibyla možnost obléci si program do jiného kabátku, zobrazení jména kategorie v záhlaví, možnost vytáčet speciální znaky („+, * a #“) nebo výběr jazyka přímo v kontaktech.Pokud si chcete tuto aplikaci vyzkoušet, můžete si na webu Sunnysoftu stáhnout zkušební verzi, případně za 299 korun zakoupit verzi plnou.
reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala