www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch

Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch
, , aktualita
Aplikace Sunnysoft Contacts je užitečným nástrojem pro všechny, kterým standardní správce kontaktů dodávaný jako součást systému Windows Mobile nevyhovuje.
K oblíbeným
reklama
Nabízí mimo jiné plnou integraci do systému, filtrování kontaktů, podporu hardwarové klávesnice u PALMu a HP iPAQ 6915, 6515, HTC TyTN a dalších zařízení, podporu rychlého vytáčení, vCard a videohovorů, možnost uložení čísla z historie do seznamu kontaktů či rychlé vyhledání kontaktů prsty. Ve své poslední verzi navíc přibyla možnost obléci si program do jiného kabátku, zobrazení jména kategorie v záhlaví, možnost vytáčet speciální znaky („+, * a #“) nebo výběr jazyka přímo v kontaktech.Pokud si chcete tuto aplikaci vyzkoušet, můžete si na webu Sunnysoftu stáhnout zkušební verzi, případně za 299 korun zakoupit verzi plnou.
reklama
Nejnovější články
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům
Kauza Dieselgate asi jen tak neskončí. I po více než 4 letech od vypuknutí se objevují další vozy, které měly mít podvodný software v řidicí jednotce. Tentokrát je v hledáčku úřadů japonská automobilka Mitsubishi.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů
Podle nejnovější petice má mít Tesla další problém. Její vozy mají údajně samy neočekávaně zrychlovat, což mělo v minulosti vyústit ve 110 nehod. Automobilka se ale brání a dle jejích slov jde o zoufalou snahu shorterů poškodit ji.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně Tesla chce otevřít designérské centrum v Číně
Z bran nově otevřené čínské továrny Tesly začaly před pár týdny sjíždět první vozy a nyní zde chce automobilka otevřít i designérské centrum. Alespoň tak napovídá jeden z příspěvků na sociální síti WeChat.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář