reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia
Registrace: 6.2.2006
Komentářů: 7, score -0.3 | Svět hardware: 41/0.5 | TV Freak: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.4.2018 s hodnocením +1:
Nevím co považuješ za nepotřebné krámy?

To co testují považuji za ­"pokus­", dle mého slepá ulička vývoje. Ale někdo to zkusit musí a ohlásí ­"tudy ne pánové­" :­-­)

Tranzitní kamiony co jedou přes celou republiku by měla přepravovat železnice. Bohužel kapacity našich tratí nejsou nafukovací a už nyní se přepravci lidí hádají o místa v grafikonu.

a­) Nejsou terminály pro naložení kamionů na železnici.
b­) Cesta po železnici je neúnosně časově delší.

tzn. Naše zemička je malá a tak se dál budou ničit silnice přetíženýma kamionama.

Já bych se raději podíval na to co za spaliny vyprodukují kontejnerové lodě, protože znečištění z této přepravy nikdo ­(snad až na USA v pobřežních vodách­) neřeší.
Komentář z 5.6.2019 s hodnocením -1:
... přesně! a ztrestat rákoskou za to, že mrhají veřejnými penězi! teda až poté co uhradí veškerou škodu.
Komentář z 9.4.2018 s hodnocením -1:
Ačkoliv plno amerických zákonů je napsáno, popsáno a vykládáno přesně ­(o tom že některé zákony a části US ústavy jsou neustále porušovány policií nebudu psát ­- to je na dlouhé vyprávění­), tak tenhle paragraf je z hlediska výkladu dost ­"volný­".

"Řidič vozidla, který se přiblíží k chodci na jakémkoli vyznačeném nebo neoznačeném přechodu, musí věnovat veškerou náležitou péči, snížit rychlost vozidla nebo podniknout jakékoli další kroky týkající se provozu vozidla, které jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti chodce.­"

Jedná se o velice subjektivní hodnocení bezpečnosti, protože co je pro někoho bezpečná vzdálenost 3m tak pro jiného 100m nestačí. Stačí se podívat na přechody u nás. Jeden chodec projde po přechodu mezi autama za provozu bez výraznějšího zpomalení aut a druhý chodec vidí 100m před přechodem jedno vozidlo a čeká na úplné zastavení vozidla. Tzn. záleží na hodnocení policajta.
A protože víme, že američtí policisté jsou vypatlaní magoři ­(kam se na ně hrabou ti naši lenochové, alespoň toho tolik nepodělají­), tak to odhaduju, že se jen policista chtěl pomstít majetnému černochovi a nebo mu z auta ukázali prostředníček, čož je legální neb se jedná o svobodu projevu.

Nejméně přínosné komentáře