reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

MSI odhalil herní notebook GP60

, , aktualita
MSI odhalil herní notebook GP60
Společnost MSI zařazuje do své nabídky další nový herní notebook, jenž se tak stává součástí její Gaming Series. Jde o 15,6" model MSI GP60, jenž nenabídne sice nejvyšší výkon, ale potom jistě ani jeho ceny nebudou z nejvyšších.
MSI odhalil herní notebook GP60
Samotná firma MSI řadí svůj GP60 Gaming Series do střední třídy, což se odrazí především ve výběru jeho grafické karty. Jde tedy o 15,6" stroj, u nějž budeme mít na výběr mezi rozlišením 1366 x 768 a 1920 x 1080. Klávesnice pochází z dílen firmy SteelSeries, která se tak v podstatě stává hlavním dodavatelem klávesnic pro herní notebooky MSI. V tomto případě ale klávesnice není podsvícená. Tělo notebooku vypadá, že pro jeho výrobu byly použity hliníkové plechy s broušeným povrchem a také můžeme vidět, že MSI se začalo s designem poněkud krotit a už nevyrábí tak barevná a divoce tvarovaná šasi.Na levé straně notebooku máme mimo jiné pozlacené audio konektory, dva porty USB 3.0 a napravo zase gigabitový Ethernet, čili RJ-45, D-Sub a HDMI 1.4a, vedle nichž je u optická mechanika. Ta může být kombinovaná Blu-ray + DVDRW, nebo pouze DVDRW. A nezapomnělo se také na slot pro karty SD (SDHC, SDXC).Pod kapotou máme hlavní hardwarovou výbavu s některým z nových procesorů Intel Core "Haswell", až 16 GB RAM DDR3-1600 a v případě grafické karty tu je pouze jedna možnost - NVIDIA GeForce GT 740M se 2 GB paměti DDR3. Co se týče úložiště, to je v podobě hybridního disku s 1 TB na plotnách a 24GB SSD. Konektivita zahrnuje kromě Ethernetu také 02.11 b/g/n WLAN a Bluetooth 4.0. Baterie je šestičlánková s kapacitou 4400 mAh.

Celkové rozměry notebooku GP60 jsou 383 x 250 x 32,3 - 37,6 mm a hmotnost kolem 2,4 kg. Cena nebyla uvedena, protože bude více konfigurací.

Zdroj: techPowerUp