Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD

Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD
, , aktualita
Společnost Mio si připravila nové videokamery určené do automobilu, mezi nimiž vyniká model MiVue 568 Touch, který je vybavený dotykovou obrazovkou a také modulem s GPS. Má také větší displej a lepší objektiv než předchozí modely.
reklama
Mezi nové kamery do auta od společnosti Mio patří kromě modelu MiVue 568 Touch také MiVue 508 a MiVue 518, což jsou základní modely. Model 518 se od základního 508 liší tím, že je vybaven stejně jako 568 Touch modulem GPS. Ten má za úkol rovněž to, že upozorní řidiče na blížící se radar, pro což jsou kamery vybaveny aktualizovanou databází. Další funkcí je upozornění na překročený rychlostní limit.MiVue 568 Touch je vybaven objektivem o světelnosti f/1,8, který se skládá ze šesti skleněných elementů a slibuje kvalitní záznam pořízený v rozlišení Full HD. Úhel záběru objektivu je 130 stupňů a obraz samotný můžeme sledovat na 2,5" displeji, který byl mírně zvětšen z předchozích 2,4" díky tomu, že dotykové ovládání umožnilo vypustit tlačítka.Všechny kamery pak jsou vybaveny tříosým G-senzorem, jenž dokáže při detekci náhlé změny polohy spustit nahrávání. Jedná se už o klasickou součást kamer do auta, která dokáže pomoci i při objasňování nehod, protože zaznamenává pohyb automobilu. Základní modely MiVue 508 a MiVue 518 s GPS jsou také vybaveny snímačem pro pořizování videa v rozlišení Full HD a mají také skleněný objektiv se šesti elementy, ale světelnost mírně horší (f/2,0).

Držák kamer umožní jejich natočení v rozsahu 360 stupňů a ve výbavě je také MiVue Manager, aplikace pro prohlížení záznamů a jejich sdílení na YouTube či Facebooku. Google Maps nám pak mohou ukázat pohyb vozidla. Kamery Mio MiVue 568 Touch, MiVue 518 a 508 jsou již dostupné s doporučenou koncovou cenou:
  • Mio MiVue 568 Touch – 4990 Kč
  • Mio MiVue 518 s GPS – 2990 Kč
  • Mio MiVue 508 – 2690 Kč

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi
Britský výrobce sportovních vozů Lotus se rovněž připravuje na elektrickou éru, která se nezadržitelně blíží. V jeho podání to bude hypersportovní automobil, jehož výkon má dosahovat minimálně 1000 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení
OnePlus spojilo síly s automobilovou značkou McLaren a výsledkem je speciální edice vlajkové lodi 6T. Změny ovšem nejsou pouze designové, telefon také dostal do vínku 10GB RAM a superrychlé nabíjení baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje
Smartphone Vivo NEX Dual Display Edition řeší problém s umístěním předního fotoaparátu po svém – žádný totiž nemá. O selfie ovšem nepřijdete, stačí telefon otočit a použít hlavní fotoaparát. Na zádech totiž kromě něj naleznete i druhý AMOLED displej.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny
Asus oficiálně představil dva očekávané smartphony střední třídy. Nenechte se odradit krkolomnými názvy, za rozumnou cenu tyto modely nabídnou rozměrný displej s výřezem, duální fotoaparát a dlouhou výdrž baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia
Nejmenší a nejlehčí notebook značky Razer získal významný upgrade, který se týká především grafického výkonu. Vůbec poprvé totiž bude nabízen s dedikovanou grafickou kartou. Novinkou je třeba také 4K displej s tenčími rámečky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik