Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD

Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD
, , aktualita
Společnost Mio si připravila nové videokamery určené do automobilu, mezi nimiž vyniká model MiVue 568 Touch, který je vybavený dotykovou obrazovkou a také modulem s GPS. Má také větší displej a lepší objektiv než předchozí modely.
K oblíbeným
reklama
Mezi nové kamery do auta od společnosti Mio patří kromě modelu MiVue 568 Touch také MiVue 508 a MiVue 518, což jsou základní modely. Model 518 se od základního 508 liší tím, že je vybaven stejně jako 568 Touch modulem GPS. Ten má za úkol rovněž to, že upozorní řidiče na blížící se radar, pro což jsou kamery vybaveny aktualizovanou databází. Další funkcí je upozornění na překročený rychlostní limit.MiVue 568 Touch je vybaven objektivem o světelnosti f/1,8, který se skládá ze šesti skleněných elementů a slibuje kvalitní záznam pořízený v rozlišení Full HD. Úhel záběru objektivu je 130 stupňů a obraz samotný můžeme sledovat na 2,5" displeji, který byl mírně zvětšen z předchozích 2,4" díky tomu, že dotykové ovládání umožnilo vypustit tlačítka.Všechny kamery pak jsou vybaveny tříosým G-senzorem, jenž dokáže při detekci náhlé změny polohy spustit nahrávání. Jedná se už o klasickou součást kamer do auta, která dokáže pomoci i při objasňování nehod, protože zaznamenává pohyb automobilu. Základní modely MiVue 508 a MiVue 518 s GPS jsou také vybaveny snímačem pro pořizování videa v rozlišení Full HD a mají také skleněný objektiv se šesti elementy, ale světelnost mírně horší (f/2,0).

Držák kamer umožní jejich natočení v rozsahu 360 stupňů a ve výbavě je také MiVue Manager, aplikace pro prohlížení záznamů a jejich sdílení na YouTube či Facebooku. Google Maps nám pak mohou ukázat pohyb vozidla. Kamery Mio MiVue 568 Touch, MiVue 518 a 508 jsou již dostupné s doporučenou koncovou cenou:
  • Mio MiVue 568 Touch – 4990 Kč
  • Mio MiVue 518 s GPS – 2990 Kč
  • Mio MiVue 508 – 2690 Kč

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře