Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD

Mio MiVue 568: autokamera s GPS a dotykovým LCD
, , aktualita
Společnost Mio si připravila nové videokamery určené do automobilu, mezi nimiž vyniká model MiVue 568 Touch, který je vybavený dotykovou obrazovkou a také modulem s GPS. Má také větší displej a lepší objektiv než předchozí modely.
reklama
Mezi nové kamery do auta od společnosti Mio patří kromě modelu MiVue 568 Touch také MiVue 508 a MiVue 518, což jsou základní modely. Model 518 se od základního 508 liší tím, že je vybaven stejně jako 568 Touch modulem GPS. Ten má za úkol rovněž to, že upozorní řidiče na blížící se radar, pro což jsou kamery vybaveny aktualizovanou databází. Další funkcí je upozornění na překročený rychlostní limit.MiVue 568 Touch je vybaven objektivem o světelnosti f/1,8, který se skládá ze šesti skleněných elementů a slibuje kvalitní záznam pořízený v rozlišení Full HD. Úhel záběru objektivu je 130 stupňů a obraz samotný můžeme sledovat na 2,5" displeji, který byl mírně zvětšen z předchozích 2,4" díky tomu, že dotykové ovládání umožnilo vypustit tlačítka.Všechny kamery pak jsou vybaveny tříosým G-senzorem, jenž dokáže při detekci náhlé změny polohy spustit nahrávání. Jedná se už o klasickou součást kamer do auta, která dokáže pomoci i při objasňování nehod, protože zaznamenává pohyb automobilu. Základní modely MiVue 508 a MiVue 518 s GPS jsou také vybaveny snímačem pro pořizování videa v rozlišení Full HD a mají také skleněný objektiv se šesti elementy, ale světelnost mírně horší (f/2,0).

Držák kamer umožní jejich natočení v rozsahu 360 stupňů a ve výbavě je také MiVue Manager, aplikace pro prohlížení záznamů a jejich sdílení na YouTube či Facebooku. Google Maps nám pak mohou ukázat pohyb vozidla. Kamery Mio MiVue 568 Touch, MiVue 518 a 508 jsou již dostupné s doporučenou koncovou cenou:
  • Mio MiVue 568 Touch – 4990 Kč
  • Mio MiVue 518 s GPS – 2990 Kč
  • Mio MiVue 508 – 2690 Kč

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý
Stále jsou situace, kdy je méně lepší než více. Platí to třeba v případě odolných telefonů, neboť tlačítkové modely jsou méně náchylné k poškození než smartphony s velkým dotykovým displejem. A právě na to vsází nové Evolveo StrongPhone Z3.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD
Do třídy sportovních hatchbacků nižší střední třídy se dostává nová generace Fordu Focus ST. Ta bude k mání jak se silným benzínovým motorem z Mustangu, tak i turbodieselem pro ty, kteří chtějí při sportování šetřit palivo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan
Ať si říká kdo chce co chce, SUV jsou prostě oblíbená. A vidíme to i u takových značek, jako jsou Porsche nebo Rolls-Royce. Jeho Cullinan je tak oblíbený, že ho nestíhá vyrábět a bude muset rozšiřovat výrobu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy
Xiaomi nemůže vydržet čekání a vypouští některé novinky o modelu Mi 9 už nyní. Z oficiálního zdroje jsme se tak dozvěděli o parametrech trojitého fotoaparátu a displeje nebo si můžeme prohlédnout všechny barevné varianty telefonu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik