8.8.2017, Jáchym Šlik, aktualita

Microsoft sice ještě nedávno tvrdil, že na telefonech bude využívat výhradně systém Windows 10 Mobile, nejnovější spekulace ovšem hovoří o opaku. Výsledkem by měl být unifikovaný systém, který by byl využíván na počítačích i smartphonech zároveň.

reklama
Nechápu vaše uvažování | od: Aldo  9.8.20178:09
a ani vaše doporučení nekupovat telefony s W10 M. W10 M je plnohodnotný stabilní systém, s dostatkem aplikací. Jistě, není určen pro hračičky, kteří chtějí každý den zkoušet nějaké hloupoučké hry. Je vhodný pro všechny ostatní uživatele, tam nemá konkurenci.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Nechápu vaše uvažování | od: Jáchym Šlik  9.8.20179:02
Rozumím vám a nepochybuji o mnoha výhodách W10M, ale nemohu nikomu doporučit koupit telefon s OS, který má nejistou budoucnost
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Nechápu vaše uvažování | od: Aldo  9.8.201711:09
Rozhodně se vás nechci dotknout, ale myslím si že nevnímáte rozdíl mezi tím že koupi konkrétních přístrojů slovně nedoporučíte a pomlčením o doporučení ­- nedoporučení. V případě Diag Human, podobné nerozlišení od ministra zdravotnictví, stálo státní kasu hodně peněz :­-­) . Vás ovšem možná výrobci telefonů z OS W10 M žalovat o ušlý zisk nebudou.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Nechápu vaše uvažování | od: Jáchym Šlik  9.8.201716:03
Když už tedy tak rád slovíčkaříte, já v článku pouze tvrdím, že ­"možná se vyplatí ještě nějaký čas počkat, než budeme mít k dispozici nějaké oficiální vyjádření Microsoftu o budoucnosti mobilního systému­" ­- to jen k začátku celé diskuze.

Jinak své výše uvedené tvrzení jsem podložil argumentem a snažím se jej prezentovat tak, aby nepůsobilo jako jediná pravda. Věřím, že každý čtenář se rozhodne především podle svého vlastního uvážení a případně si k tématu vyhledá více informací.

Tou poslední větou jste mne docela pobavil. Představil jsem si právníky Microsoftu, jak kontrolují všechny články na internetu, zda o jejich produktech náhodou někdo nenapsal něco špatného. :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
 
Nový komentář k článku

Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Pro diskuzi na jiné téma navštivte naše FÓRUM.