Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia
Komentáře od Ienari Tokugawa
Jasně, je problém rozlišit o jakou vadu se jedná. To s jakým spěchem politici, konkrétně zelení tlačí na elektromobilitu se ovšem podepisuje na faktu, jak moc se baterie zkoušejí a jak často se dostanou do výrobního procesu i s vadou, byť skrytou. A to se nebavíme o tom, že elektřiny je málo na napájení toho všeho + odpad s baterii a samotné výroby energie. A to vůbec nemluvím o rychlonabíjecích stanicích, už jenom výkon řádově ve stovkách kw může časem způsobit selhávání baterie takový příkon bez ujmy snášet. Samo o sobě může i nevhodné a necitlivé zacházení způsobit požár. Ale to, že politici tlačí na pilu a honí se termíny je v drtivé většina příčina těchto požárů.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Spíše ne, ale tohle je jen první verze a časem jak už to tak bývá příjde někdo na zlepšení, jak to udělat levněji.

Tohle je zatím jen teoretický výzkum a praktické využití tak za 10 let
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
A je to tady zase. Lidé mají nového koníčka a za vlastní chyby viní jiné. A nejhorší je, že většinou takový člověk vezme sebou i jiné. Kdyby se zabil sám, tak je to jedno, je jen o jednoho blbce na cestě méně. A že jich i u nás jezdí hodně.
Ale to je příznak nemocné společnosti, hned se hledá obětní beránek a sebereflexe žádná. Stejné jako u nás, když matka žalovala dráhy za vypadnutí jejich dětí když šly na záchod a byly otevřené dveře. Když jsem byl malý, tak mně nenechali jít bez doprovodu, ale dnes je jednodušší zažalovat. co by matka zvedla zadek, hrúza.

A klidně mně zaporujte, tahle společnost musí vymřít, aby se lidé naučili znova pokoře.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(0)
nevím jak jinde, ale u nas auto zastavi tak max metr před přechodem a nemám pocit ohrožení, samotná zebra ma asi 1,5 metru na šířku na menších přechodech, někde je i více.
Nemyslím si, že 3 metry je málo a navíc větší pocit ohrožení bych měl právě v Kalifornii, těch střelců je tam celkem dost.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Opět je to tady, vysvětlení zákona jenž je vagní a nic neříkající. Pod pocit ohrožení se dá schovat hodně, vzhledem k tomu, že se nejspíše jednalo o město kde se to stalo, tak tam je rychlost omezená. U nas je sice 50, ale u nich jsou míle a matně tuším, že je tam asi na naše 62km­/h či tak nějak
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)