reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Herní ovladač Logitech PowerShell pro iPhone

, , aktualita
Herní ovladač Logitech PowerShell pro iPhone
Společnost Logitech, známý výrobce počítačových periferií, který stojí za mnoha inovacemi, si připravil speciální herní ovladač pro telefony Phone 5s, iPhone 5, či iPod touch 5. generace s iOS7. Ten z telefonu či přehrávače vytvoří mobilní herní konzoli.
Herní ovladač Logitech PowerShell pro iPhone
Koncept je tedy poměrně jednoduchý. Logitech PowerShell je prostě ovladač připomínající gamepad, do jehož středu se milý iPhone či iPod touch vloží. Tím se k němu i připojí a umožní využít různá tlačítka a křížový ovladač.

Součástí ovladače je přitom také baterie, která se bude u náročnýh her velmi hodit. Její kapacita je 1500 mAh, což není sice moc, ale lepší než nic. Obě baterie můžeme také dobíjet najednou, aniž by bylo třeba vyjímat telefon z ovladače.

Logitech také upozorňuje, že ačkoliv je telefon umístěn v ovladači, stále zůstávají přístupná či odkrytá jeho tlačítka pro zapnutí/vypnutí, regulace hlastitosti, objektiv kamery, reproduktory a konektory pro sluchátka a nabíjení. S telefonováním či jiným využitím samotného telefonu by tak neměl být problém. Rozměry ovladače jsou 200 x 63 x 21 mm a hmotnost 120 gramů.

PowerShell je kompatibilní s formátem iOS7 Game Controller, čili podporuje i řadu her jako Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD nebo Nitro.

Cena ovladače byla stanovena na 2599 Kč, přičemž momentálně je ještě v předprodeji. Dostupný bude někdy v prosinci v Apple Store, ovšem na českém trhu až o měsíc později.

Zdroj: TZ Logitech