Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Growing Panel: Nový panel pro vaši XPERII X1

, , aktualita
Growing Panel: Nový panel pro vaši XPERII X1
Jedna z hlavních, marketingově hojně využívaných vlastností prvního Windows Mobile zařízení od Sony Ericssonu, zatím tak trochu zůstává za očekáváním.
Growing Panel: Nový panel pro vaši XPERII X1
Asi hlavním problémem je zásadní nedostatek panelů, jejiž počet včetně oficiálních od Sony Ericssonu se pohybuje kolem čísla 10, což je vzhledem k mnohaměsíčnímu prodeji zařízení prostě špatné. Proto je nutné každý další panel přivítat s nadšením, i když se nemusí jednat o zrovna 100% praktický nástroj. Řeč je o panelu Growing Panel, který na vaší XPERII přinese závan čerstvého vzduchu a trochu života.Po instalaci a aktivaci panelu se vaše plocha změní na louku plnou rostlin a zvířátek. Po prvotním překvapení z jistého chaosu zjistíme, že většina prvků na displeji má nějakou funkci či smysl. Například největší květiny rozkvetou vždy, když vám přijde email, SMS zpráva nebo pokud máte zmeškaný hovor. Další květinka má na starosti přepínání profilů, jiná zase zobrazí stav baterie. Houba pro změnu upozorní na aktivovaný Bluetooth tím, že jí začne modře svítit klobouček, a malé bílé houbičky u země jsou určeny pro zobrazení stavu WiFi. Kromě rostlin je na displeji i několik zviřátek. Z rozkvetlých květin sosá nektar kolibřík, sem tam se proletí čmelák nebo beruška (je možné je i zlomyslně popohnat stylusem:). Pokud máte v kalendáři blížící se schůzku, objeví se i motýlek a čím je schůzka blíž, tím výš nad povrchem si motýlek poletuje.

Pokud chcete panel vyzkoušet, je třeba stáhnout a nainstalovat samotný panel GrowingPanel a podporu pro Flash animace X1 FlashLite. Panel je ještě ve vývoji, takže mimo jiné není zrovna optimalizovaný na rychlost, ale pokud máte podobné blbovinky rádi, stahujte a instalujte:) Je to totiž zcela zdarma.
reklama