www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Genius nabídne přenosný stojan pro tablety

Genius nabídne přenosný stojan pro tablety
, , aktualita
Genius si připravil nové zajímavé příslušenství pro tablety, a to přenosný skládací stojan vybavený reproduktory, které mají pro větší pohodlí uživatele k dispozici rozhraní Bluetooth. Podívejme se na to, jak se s tím Genius popral.
K oblíbeným
reklama
Genius nám tedy nabízí TRANSBar - skládací stojan na tablety, ale také chytré telefony nebo prostě jiná zařízení, přičemž bonusem jsou zabudované reproduktory a mikrofon využívající rozhraní Bluetooth. Především kvůli tomu nemůžeme očekávat zrovna nízkou cenu, která se vyšplhala na 1400 Kč, respektive 56 euro s daní.TRANSBar dostal svůj název bezesporu kvůli tomu, že ve složeném stavu vypadá jako krátká tlustá tyč, kterou můžeme transformovat ve stojan se čtyřmi rameny, jež poskytnou oporu tabletu či telefonu.Co se týče zvuku, pak v těle jsou dva reproduktory umístěné po stranách, a to s výkonem 5 W. Pro nastavení hlasitosti, přehrávání multimédií a přijímání hovorů pak můžeme využít horních pět tlačítek.Součástí zařízení je také Lithium-iontová baterie s kapacitou 1800 mAh, která se nabíjí pomocí rozhraní USB a vydržet má až 15 hodin přehrávání hudby.

Model Genius TRANSBar
RMS (Watty) 5
Počet reproduktorů 2
Odstup signálu od šumu; rozsah 80 dB; 200 Hz ~ 20 KHz
Tlačítko na zapínání/vypínání ano
Režimy MP3/AUX
Diody Červená a modrá – indikace nabití baterie a připojení k Bluetooth
Nabíjení přes Micro USB
Kapacita baterie 1800 mAh
Hmotnost 419 g
Rozměry 195 x 70 x 65 mm

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE
Další novinkou společnosti Apple jsou chytré hodinky Apple Watch SE. Stejně jako iPhone SE, i tento model má být poměrně výkonným, ale přesto levnějším hardwarem než plnohodnotné verze. Dostává např. výkonný dvoujádrový procesor S5.
16.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad Air 2020: nový čip A14 Bionic a podpora Pencil 2. generace Apple iPad Air 2020: nový čip A14 Bionic a podpora Pencil 2. generace
Apple včera na své keynote představil nový tablet iPad Air. Ten si propůjčuje spoustu vlastností z většího a dražšího brášky iPad Pro. Dokonce podporuje i pero Pencil 2. generace. Najdeme zde také nový 5nm čip Apple A14 Bionic.
16.9.2020, aktualita, Milan Šurkala