reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Fujitsu rozšířilo řadu LifeBook E o pět nových modelů

, , aktualita
Fujitsu rozšířilo řadu LifeBook E o pět nových modelů
Společnost Fujitsu před nedávnem v tichosti představila notebooky LifeBook E736, E746, E756, E546 a E556. Nové modely jsou vybaveny obrazovkami o úhlopříčkách 13“ až 15,6“ a novými procesory Intel Skylake.
Fujitsu rozšířilo řadu LifeBook E o pět nových modelů
Z dražší řady LifeBook E7 si výrobce připravil 13,3“ LifeBook E736, 14“ LifeBook E746 a 15,6“ LifeBook E756. V kvalitních šasi ze slitiny hliníku a hořčíku se ukrývají procesory Intel Core šesté generace na architektuře Skylake, a to až Core i7-6600U. Dále je k dispozici DDR4 RAM a primární 77Wh baterie s výdrží až 15 hodin, která se ovšem díky sekundární baterii může prodloužit až na 20 hodin.


Fujitsu LifeBook E756

Cenově dostupnější řada LifeBook E5 byla obohacena o dva nové modely, konkrétně 14“ LifeBook E645 a 15,6“ LifeBook E556. V těchto případech se uživatelé budou muset spokojit s plastovým šasi, z hlediska procesoru se ovšem nic nezměnilo – k dispozici jsou čipy Intel Core šesté generace na architektuře Skylake, v nejvyšších konfiguracích Core i7-6600U. Dále je k dispozici DDR4 RAM, optická mechanika, sekundární HDD a sekundární baterie, která rozšiřuje výdrž primární, až 72Wh baterie.


Fujitsu LifeBook E556

Všech pět nových modelů je navrženo tak, aby je bylo možné snáze integrovat do již stávající infrastruktury. Notebooky tak kupříkladu sdílejí stejnou základní desku, BIOS či ovladače; kompatibilní jsou také se stejnými dokovacími stanicemi a dalším příslušenstvím. Ceny nových modelů z řady LifeBook E zatím výrobce neoznámil.

Zdroj: NotebookCheck.net