Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 85 z 122 PrvníPrvní ... 3575838485868795 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,261 až 1,275 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Tentokrát jsi pozadu o celou minutu... budeš SMAZÁN
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

to permar: děkuji za bleskovku.
    Resco keyboard PRO zatím super, ale klasické Ctrl (má klavesy Copy/Paste) jsem zatím nenašel - možná utajeno v nastavení, nebo jiná verze.
    Pokud jde o citlivost displeje -úprava registru asi funguje. Šlo mě o to, že celé zařízení ovládám prsty, ale jak otevřu Total Commander tak mám trable i se stylusem. Nyní zdá se OK.
    Budík bohužel nejde integrovat do ASUS HOME a to si zatím chci nechat, jinak budík v OS mě naprosto vyhovuje jen vyměnit tu ikonku za čísla, abych ušetřil kliknutí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Takže 90% věcí vyřešeno :yes: ,o budíku psal Tomsoft,to asi bude oříšek .......

Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od edware
    ale klasické Ctrl (má klavesy Copy/Paste) jsem zatím nenašel
    Jakto že není ???
    Klikni na tohle

a máš tohle

S budíkem na ASUS HOME je problém, resp. to nejde, protože originál to neumí a zobrazuje tam jen ten zvoneček a programy třetích stran se integrují jen do OS a ne do nějaké ASUS aplikace... bohužel.
    Mě by taky vyhovoval ten originál budík, ale pro stejnou jsem to vyhodil a mám klasický ToDay nebo SPB.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdar, tak jsem upgradoval na ROM 6.27 a kochám se novými možnostmi. A tak mě napadají další vychytávky.

Jak by prosím vypadal nějaký shortcut, ideálně widget, na zapnutí/vypnutí GPSky (podobně jak tam je na WiFi, BT)
    a na vypnutí displeje (ekvivalent zmáčknutí čudlíku).

Díky Petr

Registrace
    Apr 2008

No... jak už něco funguje dlouho a dobře, je to divné
    Ale to je správné :yes:
    S tím zástupcem na VYP/ZAP GPSky... nevím, na tohle nic není, protože to má jen tohle zařízení a na aktviní GPS je to celé postavené. Ale asi to vypíná po restartu každý, ale na dva tapy to jde v pohodě vypnout.
    To asi jen tak nikdo nenapíše prográmek na tohle....

A vypnutí displeje? To přece dělá samo a je jedno jestli stisknu tl. POWER nebo nějakého zástupce.
    To by už snad sehnat šlo lépe
    Zkus XDA.... tam to určtě bude.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

ahoj tomsofte,
    prosímtě nenarazil jsi někde v Praze na silikovej case pro garmin asus smarty?
    prej ten obal na g60 sedí na tu naší m10, akorát, je potřeba vyříznout nové okno pro objetiv kamery.
    viz odkaz zde:

http://www.ioffer.com/i/garmin-g60-nuvifone-black-silicone-skin-case-139760731

taky jestli náhodou někdo nezkoušel nebastlit video stabilizátor viz odkaz níže:

http://cheesycam.com/indiehardware-at-huntington-beach/

moc díky za odpověď a přeji hezký večer!
    omlouvám se za neúčast na dnešní slezině, ale slavílm dnes tibetský nový rok 2138 na Novoměstské radnici :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Také jsem hledal silikonový case na M10ku ...a bohužel nenašel . Na jiný typ Garmin Asusu jsem našel TOTO

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Zdravím.
    Som niekolko dnovym majitelom noveho telefonu nuvifon M10. Tesi ma ze som tu nasiel tolko podrobnych informacii za ktore Vam dakujem.
    Objednal som si este k telefonu aj univerzalne kozene puzdro tak o niekolko dni by mi malo prist a potom tu napisem ako som spokojny.
    Moj predosli telefon bol ASUS P526 s ktorym som bol spokojny ale uz som zatuzil po niecom novom a tak som ostal verny znacke ASUS. Uputal ma hlavne tym ako vyzera a aj tym ake ma parametre.
    Niekolko dni po kupe som si aktualizoval mapy a firmware. Na dalsi den som si do neho doplnil mapy Slovakia TOPO 3 Standard a Slovakia TOPO 3 Cyklo.
    Upravil som si aj trochu registre podla tejto temy na prvej strane.
    Chcel by som do neho dostat aj iGO Primo (mal som ho aj v predoslom telefone).

Dam tu este foto na puzdro ktore som si objednal.

Registrace
    Apr 2008

Osobně bych si teda nějaké takové silikonové pouzdro asi nidky nekoupil, protože je to HNUS
    Takhle zhnusit takové pěkné zařízení..... :O

Jinak to co tady koupil luigi je už jiná ... mám přesně to stejné (má ho i Permar) a myslím, že když řeknu, že je to super futrálek, bude Permar taky souhlasit :yes: :yes:
    Jinak to iGO.... jde to, ale pokud máš verzi pro P526 (tedy QVGA) tak nee, musíš mít verzi pro WVGA (800x480).

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

Já to říkal, já to říkal.
    Tak, jako nazývali předchozí vládu "vládou odborníků," tak jich je nemalý počet i zde. Vivat tomsoft!!!!!

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Ahoj, nevíte někdo jestli jde v m10 vypnout vibrace budíku ??? Vždycky se děsně leknu když to začne drnčet .... Předem díky za pomoc...

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Připojuji se k předchozímu dotazu a přidávám:
    Jak se zbavit upozornění - bubliny, že se zařízení připojuje k netu?
    Máte osvědčenou (a používáte ji) utilitku, která umí zazálohovat osobní nastavení, účty a třeba i nastavení programů?
    Po HR jsem zjistil, že po stisku tlačítka zavěšení hovoru se neukončí datové připojení - do HR fungovalo, nyní nevím zda si to nastavil nějaký program, který jsem zkoušel, nebo se jen něco nepovedlo po HR. Poraďte jak to zprovoznit.

Registrace
    Apr 2008

to: trpas
    Každý nastavený budík v tom ASUS budíku má v registrech svůj záznam, jako např.
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ASUS\Clock\Alarm\0]
    v tomto klíči je položka "AlarmVibrate" a v ní je 1 nebo 0
    1 = vibrovat
    0 = nevibrovat

to: edware
    viz. výše
    A k bublině.... no, nevím, mě se tam nikdy nic neobjevilo. Možná proto, že používám SPB Shel, protože ten některé ty bubliny zakáže, tak jsem to
    nikdy nezkoumal, ale můžeš se podívat do registrů [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Bubble Tiles]
    jestli je tam 0 u hodnoty "Enabled". Ale to nevím na 100%
    Ná zálohu jedině SPB Backup. Ten umí všechno. Ale pozor při obnovování do jiné verze ROM, tam bych to nedělal.
    A to tlačítko na odpojení dat. To v ROM nikdy nebylo, takže to ti tam přidala nějaká ext. aplikace.
    Jinak by se ti mělo odpojovat samo po minutě nečinnosti přenosu.
    Měl by jsi mít ve registrech
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\ConnMgr\Planner\Settings]
    tyto dvě položky
    "SuspendResume"=GPRS_bye_if_device
    "CacheTime"=60

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Ahoj. Nevíte někdo prosím jak udělat aby se mi přetáčela i úvodní obrazovka na Asus home. Vždy se mi to přetočí po vložení do držáku v autě samo. Ale jak vyndám telefon z držáku tak se to už nepřetáčí. Díky.

Strana 85 z 122 PrvníPrvní ... 3575838485868795 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 16:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08