Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 26 z 52 PrvníPrvní ... 16242526272836 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 376 až 390 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,treba proto ze S2U2 je o 1000% lepsi a funkcnejsi program ? :-)

Jinak co se tyce toho ze ti to nefuguje .... proste jsi to udelal blbe :-) tak to nedelej rucne ale staci ten .cab , nic jednodussiho uz byt nemuze ...
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ale on nepise ze se mu objevuje std lock screen ale dialer.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Aha,omlouvam se , chybicka se vloudila :-) Pak v pripade ze to ma nastavene v S2U2 aby se pouzil jeho id caller si to nerozumi s pristrojem , respektive c dialerem HTC . S2U2 id caller + nejake dalsi veci si s 6.5 jeste uplne netykaji a nektere veci se odmitaji zobrazit a fungovat . Kdyz jsem to zkousel , caller s2u2 se mi zobrazoval v pohode , ale ja nepouzivam dialer od htc , tak neni 100% ze to s nim bezi. V kazdem pripade caller id nezobrazuje volby pro odeslani sms , ovladani hlasitosti a nepamatuji si dalsi ....

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zdravíčko, mám tu pár dotazů pro HTC odborníky. Některé již opakuji, jelikož jsem je stále nepořešil.

1. Nefunguje mi prográmek Jetware,který mi umožňoval vidět na LCD mých BT sluchátek jméno volajícího. Net CF 3,5 mi nepomohl. Program mi píše,že není kompatibilní s tímto systémem,ale na HD mi chodil. Neamáte k tomuto programu nějakou alternativu?

2. Existuje HD2 Tweak? Je HD tweak plně kompatibilní s HD2?

3. Existuje nějaký program,který by mi dokázal dělat naplánované úlohy? Např. Ráno v 7 by se mi zapnula wifi, poté by se aktualizovalo počasí, stavy Facebooku a RSS čtečka a poté by se zase WIFI vypnula.

4. K čemu je dobrá aplikace Bing? Je to něco jako RSS čtečka?

5. Nevíte,které soubory z Manili jsou český překlad? Chtěl bych si opravit tu chybku u počasí - (vymazat - clear)

6. Nevíte někdo jestli jde při zobrazení kontatku v HTC Sense prostředí - podrbonosti nastavit aby se mi zobrazovalo o tom kontaktu více informací? Jako např. kategorie, funkce, číslo účtu, rodné číslo atd. aniž bych musel jít dát zobrazit a přidat více informací?

7. Často se mi stává,že mi HTC přehrávač hudby načítá pořád muziku a nemůže ji načíst. Až po restartu zařízení se pak muzika načte. Mám tam cca. 4 GB muziky. Paměťovou kartu mám 16 GB 6 class.

Všem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mystix
    4. K čemu je dobrá aplikace Bing? Je to něco jako RSS čtečka?
    hustý - neříkej že nejsi políben MS masáží s jejich Bingózním vyhledávačem

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Mystix
    2. Existuje HD2 Tweak? Je HD tweak plně kompatibilní s HD2?
    jeste neni, pracuje se na nem

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Losos
    Aha,omlouvam se , chybicka se vloudila :-) Pak v pripade ze to ma nastavene v S2U2 aby se pouzil jeho id caller si to nerozumi s pristrojem , respektive c dialerem HTC . S2U2 id caller + nejake dalsi veci si s 6.5 jeste uplne netykaji a nektere veci se odmitaji zobrazit a fungovat . Kdyz jsem to zkousel , caller s2u2 se mi zobrazoval v pohode , ale ja nepouzivam dialer od htc , tak neni 100% ze to s nim bezi. V kazdem pripade caller id nezobrazuje volby pro odeslani sms , ovladani hlasitosti a nepamatuji si dalsi ....
    Takze to vypadá ze S2U2 půjde zatím pryč.škoda..Existuje cab abych vrátil původní lockscreen ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem našel HDTweak, píší, že na HD2 a je dokonce v češtině:

zde

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

To je podle mě HD Tweak dělaný na HD a ne na HD2. Ikdyž částeně kompatibilní určitě bude.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Snažíme se otestovat a shromáždit veškeré praktické tweeky a úpravy pro HD2. Cely postupně aktualizovaný seznam naleznete ZDE. Z poslední várky doporučuji úpravy na úsporu energie a zvýšení vykonu (projevuje se hlavně v nabídkách apod)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tak jsem na noc zapnul "mód letadlo" a stejně se mi mobil za noc, tedy za 8 hodin nepoužívání, vybil z plně nabité baterie o 30%. Je to normální? Například nevím, jak poznat, zda je zařízení uspané nebo tomu brání nějaký program a je tedy jen vypnutý displej.

Na mém starém Asus 535, stačilo odemknout lock přepínáš a pokud byl jen vypnutý displej, tak se rozsvítil, také tam byla signalizační LED, která signalizovala zapnutý GPS modul, který pak bránil uspání celého zařízení. Tady když mi běží například během výletu aplikace na logování trasy tak displej zhasne a já vůbec nevím, zda to loguje dál a je tedy jen vypnutý displej nebo se to uspalo a mám po logování.

Taky se těším, až někdo napíše zamykání založené na senzorech, stačilo by na základě polohy telefonu a proximity senzoru a bylo by to nejlepší.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

To urcite normalni neni, v modu letadlo mi vezme za noc cca 4%.

Nováček
    Registrace
    May 2006

mě nevezme víc jak 10% s wi-fi přes noc...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Poslední den před smrtí mi začal HD2 taky podezřele moc zrát........

Nováček
    Registrace
    May 2006

tobě už hd2 umřel?

Strana 26 z 52 PrvníPrvní ... 16242526272836 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33