Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 22 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 324

Téma: IGO 8.3 - Obecné zkušenosti a rady s navigací igo 8.3

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

... a co řeknete na tohle?

Že by zase vše od znovu?

zdroj: Mildis
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

iGO8 v.8.3.2.64873 uz je v sieti , ale zatial bez patricneho "lieku" :sarcastic: . Mimochodom tych novsich verzii je uz viac , ale su zatial v cakarni u doktora .

Registrace
    Apr 2008

to: colin
    tady nejsme u doktora v čekárně, já jsem to tady dal jen jako info co zase nového soudruzi z NavNGo vymysleli.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Doktor uz nasel spravne tabletky...

Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od vlastamecar
    TAK ZAS MÁME VENKU NOVOU VERZI 8.3.2.64873. ALE JEŠTĚ SE VYCHYTÁVAJ ZÁSADNÍ MOUCHY. NĚKOMU NEMAKAJ SKINY I Z VERZE 8.3xxx.
    EDIT moderátorem - přesunuto

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím. Pod verzí 8.0 se mi posupnou editací kontaktů (úprava psč, kompletnost názvů ulic atd.) podařilo iGO donutit načíst 90% kontaktů z Outlooku. Pod 8.3 se kontakty přečtou a "nenajde" se ani jeden. Zdá se mi také, že zápis v sys.txt [debug] disble_outlookpoi=0 nevede k novým pokusům o načtení, jako u 8.0. Nějaké zkušenosti?

Občasný diskutér Avatar uživatele jirys
    Registrace
    Jun 2007

Na polskych strankach jsem cetl toto :" wydana oficjalna wersja iGO8 3.6.2 na PDA " uz jste nekdo videl tuto verzi ??

Registrace
    Apr 2008

No, upřímě, pár dní si tady s tím hraju (firma totiž zakouila několik navigací s IGO 8.3 a tak mám přístup i jinam ) ale moc se mi to nezdá, i jinde na netu zatím žádné 100% chvály nebyly. Je tam drobná nekompatibilita se skiny. Naní to tak hrozné jako při přechodu z 8.0 na 8.3.1, ale můžou nastat na různých zařízeních problémy.
    Na jedno to jede a na jiném to nejede. To nejde znamená že to není stabilní. Sem tam se to kousne, zobrazí se chyba "Memory Full" což je ale nesmysl na 128MB přístroji, když je při trase 500km volné ještě 60MB a další drobnosti. V těch firemních navigacích to nejede v žádné. Jen v ASUS R700t což je PNA, tam to tyhle chyby nedělá, teda aspoň ne zatím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Poradíte niekto ako zmeniť ikonu POI po pridaní vlastnej databázy?
    Vytvoril som si databázu vlastných POI bodov a po ich nahraní (ako súbor .kml do content/userdata/poi) ich zobrazuje len s ikonou zemegule, co je preddefinovaná automaticky. Keď ikonu zmením v spravovaní POI, na mape sa nič nezmení, ani po reštarte iGo, stále POI ukazuje ako zemegulu.....

IGo 8.3.1.57021, mapa Slovakia 080903 XAHAX

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Brouk Pytlik
    Zdravím. Pod verzí 8.0 se mi posupnou editací kontaktů (úprava psč, kompletnost názvů ulic atd.) podařilo iGO donutit načíst 90% kontaktů z Outlooku. Pod 8.3 se kontakty přečtou a "nenajde" se ani jeden. Zdá se mi také, že zápis v sys.txt [debug] disble_outlookpoi=0 nevede k novým pokusům o načtení, jako u 8.0. Nějaké zkušenosti?
    Stejný problém. Nová verze mi nenačte ani jeden z kontaktů.

Registrace
    Apr 2008

KML, POI a ikony
    Ono mi to fungoval tak.
    Vždy jsem to zkoušel od výchozího stavu (smazaný SAVE)
    Po startu se v KML poi zobrazila vždy jen nějaká default ikona. Když jsem si ji změnil, byla OK, ale když pak hledáš trasu do onoho POI tak zase vidíš tu default a taky v mapě vidíš tu default. No to mě naštvalo do nejvyššího stupně. Tak jsem vzal otevřel v "ui_igo8\icons\poi\" kmlpoi.icons
    smazal co tam bylo a nadepsal tam celkem nesmysl aby žádnou ikonu nenašel (soubor BMP a SPR existoval) ale nějaká kategorie např. Hypernova už ne. Takže po spuštění, zase ve výchozím stavu, tam pravda nebyly ikony žádné u těch kml POI, ale když si tam nějakou vybereš zůstane navždy a všude

Ještě jesm zkoušel, aby se nemusel mazat celý SAVE, tak ve složce SAVE smazat jen "Ropoi.prl" a "poi_visiblities.txt" by mělo stačit. Ony všechny ty změny se tam ukládají a když to tam necháš pak to řve nebo nesprávně zobrazuje.

Kód:
    [Hypernova]
    $poi_mapdistant.bmp
    $poi_shop_rect.spr	43
    $poi_shop_rect.spr	43
    Jinak nepoužívám tyto úpravy v data.zip nebo v branding.zip.
    Mám složku ui_igo8 v adresáři IGO8 a tam mám stejnou adresářovou strukturu jako v data.zipu. Co tam je se načítá zbytek ze ZIPu.
    Přikládám moji skoro celodenní práci. Kdo chce může zkusit, vzít si co potřebuje.
    Rozbalit ZIP soubor přímo do složky IGO8.
    Kód:
    http://www.tomsoftware.net/_ig_/83/ui_igo8.zip
    Tyto ikony nejsou vhodné pro "Oltcita" a všechny, kteří mají víc než 4" + VGA. Jsou totiž hodně velké a hodně barevné a každému se asi líbit nebudou.
    Pracuji na zmenšení, ale bude to chcvilku trvat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No Ty brďo, tak z tohto som jeleň..
    Skúšal som zmazať SAVE, rozbaliť data.zip (teda klmpoi.icon v ui_igo8/..), skúšal som rôzne nové nastavenia, ani za ten svet som nenastavil aby sa mi pri mojich POI zobrazovalo aj niečo iné ako zemegula... :? :? :? Už mám sto chutí sa vrátiž k verzii 8.0..

Trošku jednoduchší návod ako na to prosím??

Registrace
    Apr 2008

Ikony POI + KML POI II.
    Hlavní problém je v tom, že když si změníme ikonu u KML poi, tak se ikona sice změní,
    ale na mapě stále zůstáva ta standard ikona a nejde vidět ta, kterou jsme si nastavili.
    Stejně tak to funguje i při hledání POI jako cíl trasy. V tom výsledku vyhledání cíle POI
    jdou zase vidět jen ty standard ikony a zase ne ta, co jsem si sami změnili.
    Dělá to verze 8.3.xxx.
    Nevím jestli je chyba v samotném igo nebo jinde, ale zde je řešení jak už to konečně nastavit tak,
    aby to fungovalo správně.
    Jsou dvě možnosti jak na to.
    1.
    Je pro ty, kteří mají své poi ikony v data.zipu a chtějí je používat.
    Otevřete v DATA.ZIP:\ui_igo8\icons\poi\kmlpoi.icon
    Budeme editovat soubor kmlpoi.icons a to tak, že před stávající kód připíšeme toto [POKUS]
    Celý soubor kmlpoi.icons bude potom obsahovat toto:
    [POKUS]
    $poi_mapdistant.bmp
    $poi_mapclose.spr 18
    $poi_mapclose.spr 18
    Slovo pokus tam nechte, je to v pořádku, potřebujeme aby IGO nenašlo tuto kategorii
    a tím nenastavilo žádnou ikonu u všech KML poi.
    Když soubor kmlpoi.icons potom uložíme zpět do data.zip a než spustíme IGO ještě smažeme
    dva soubory ze složky SAVE a to: "Ropoi.prl" a "poi_visiblities.txt" jsou v nich uloženy
    informace o ikonách pro jednotlivé poi.
    Pak už můžeme spustit IGO a po startu jít do Správa - POI a u všech KML POI nebude vidět
    žádná ikona. Pak si teda vše nastavíme, vybereme si ikony pro jednotlivé KML poi, své poi atd...
    a toto pak již zůstane funkční a to včetně zobrazení na mapě při navigaci

Toto byla teda první možnost, která spočívá v ponechání všech svých obrázků pro své POI
    a v editaci soboru v DATA.ZIPu - kmlpoi.icons.

2.
    Nabízím balík ikon včetně té úpravy. Po stažení tohoto ZIP souboru a rozbalení
    do složky IGO8 co je na kartě (tím se vytvoří adresář ui_igo8) pokud ho již máte
    a používáte, tak si ten svůj zálohujte. Výhodou je že nebudete tak přepisovat DATA.ZIP.
    Když bude takto rozbalen stažený ZIP a ve složce IGO8 bude ui_igo8, tak ještě smažeme
    ve složce SAVE zase ty dva soubory "Ropoi.prl" a "poi_visiblities.txt" a pak spusťte IGO.
    Po startu jděte do Správa - POI, tam uvidíte že všechny KML POI nemají žádnou ikonu,
    když si nějakou vyberete, tak ta už zůstane a bude se i zobrazovat na mapě.
    Ty ikony jsem stáhl někde na fórech, takže nejsou moje práce, jen jsou mírně zmenšené (30x30),
    aby se správně zobrazovali v jednotlivých kategorijích POI.
    Když si vyberet jeden z těchto postupů, mělo by to fungovat. Důležité je smazat ty dva soubory.

Celý zmíněný balík je zde

humbuk_ce4you
    Guest

Dekuji, funguje, ale nejdou mi menit ikony pro parkoviste, kdyz ji zmenim, stale zustava ta puvodni ikona. Jinak u vsech ostatnich OK.

Registrace
    Apr 2008

to: humbuk
    Normálně to funguje, takže děláš něco jinak. Musíš změnit nejen jednu ikonu parkoviště, al ei všechny po kategorie parkovišť.
    Teď jsem to zkoušel a lze vše měnit k obrazu svému včetně parkovišť.

Strana 2 z 22 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 21:38
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54