Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MotoGear - elastomania na ppc

yasmeene2 (794)|27.9.2005 19:06
Kdo tuhle tu hru hrál (Elastomanii) a ulít si na ní stejně jako já, tak vyšla hra MotoGear , což je v podstatě elastománie pro pda a dokonce v ní jdou spustit levely z klasické elastománie! Jinak nejedná se o hru typu závody, ale o projeď-celou-trať-v-co-nejkratší-době-a-nespadni, což může být težší, než se na první pohled zdá.

EDIT: Tak první nadšení střídá trochu zklamání, přeci jen pda není pc a takové ty jemné vychytávky přez d-pad moc nedávám.
Johny_G (384)|27.9.2005 21:17
No já moc na větvi nebyl. Byla to vůbec první věc, která se mi na PDA sekala. Tak zas šla. To byl nějakej programátor flákač. Elastomanie na PC šla líp na 486. Chtělo by to nějakýho frajera na přeportování... Teda, pokud už jsou venku zdrojáky :-D (pochybuju).
yasmeene2 (794)|27.9.2005 21:29
To jo, ale vzhledem k rozlišení displeje by to chtělo spíš úplně přeprogramovat (nebo VGA), protože by si buď viděl malinkou motorčičku, nebo bys neviděl okolí.. To by mě zajímalo, podporuje-li to vegu.
Jirkac_ (269)|27.9.2005 22:20
oooo me srdce zaplesalo, sam sem u elmy stravil stovky hodin ( viz my web abou elma na http://elma.site.cz ), btw total time 46:16 :-) a tak to jdu testnout na PPC, uvidime jak to prelouska mdacko
Martin Ráž Hoch (1832)|27.9.2005 23:18
Ja jsem k tomu cestu nenasel, ale mam pocit, ze kolega koupi snad i PPC:D
yasmeene2 (794)|28.9.2005 01:03
[QUOTE="jerrry"] btw total time 46:16 :-) [/QUOTE]

:O Wow tak to teda nechapu, i kdyz kazdej level sem jel snad stokrat, tak tys ho musel jet tisickrat :D
Jirkac_ (269)|28.9.2005 09:20
jj to mas recht, to bylo hodin co jsem tomu venoval,sem nevnimal okoli pomalu,nastesti uz je to pryc.
Jinak co se tyce toho MotoGear, jak je v nastaveni ta polozka zaskrtla FastGraphic, tak jsem myslel ze kdyz zustane zaskrtla tak jak je, tak ze to je prave rychlejsi a ono ne, je potreba aby to nebylo zaskrtly a hra pak beha naprosto plynule (a jeste vychytat ovladani, coz taky neni problem najit dobrou kombinaci) a pak me to neskutecne zaclo bavit. Demo uz mam uplne cely projety a i docela slusny casy... premyslim o ty full verzi,ale zase 500,- je docela dost :(

jinak tady je jeden povedeny replay (muj) pro MotoGear, staci stahnout a ulozit do slozky kde mate hru nainstalovanou (Program files/Mobirate/MotoGear demo/Replays) a pak spustte hru a dejte Replays a mrknete, takovej ,,divokej,, rec hehe:-)

Jinak neprisel sem na to, jak ukladat replaye primo ze hry,ale nastesti si hra pamatuje posledni rec,tze jsem ji vypnul, prepsal ten rec na jerrry.rec a uz ho mam ulozenej, treba to v plnej je nako lepe osetreny a nebo jsem slepej a jde to i v demu...
Jirkac_ (269)|30.9.2005 10:16
myslim ze tohle nepotrebuje nic dodavat, zapomente na MotoGear, tohle je bomba ==> PocketElma

PocketElma

Edit: Tak na WM5.0 s MDAII se to nespusti, at to nainstaluju do Storage nebo na kartu, tak to napise po nekolika desitkach sec spousteni ze mam nedostatek volny pameti /pritom mam vice jak 22MB. Nevim, zdali je to problem WM5.0 a nebo MDAcka, prosim pokud jste to nekdo zkouseli, napiste zkusenosti popr. jestli vam to na mda jde.
Johny_G (384)|30.9.2005 14:12
[QUOTE="jerrry"]myslim ze tohle nepotrebuje nic dodavat, zapomente na MotoGear, tohle je bomba ==> PocketElma

PocketElma

Edit: Tak na WM5.0 s MDAII se to nespusti, at to nainstaluju do Storage nebo na kartu, tak to napise po nekolika desitkach sec spousteni ze mam nedostatek volny pameti /pritom mam vice jak 22MB. Nevim, zdali je to problem WM5.0 a nebo MDAcka, prosim pokud jste to nekdo zkouseli, napiste zkusenosti popr. jestli vam to na mda jde.[/QUOTE]

Cituji autora článku, na který jsi dal odkaz:
"...bohužel mě se Pocket Elmu na WM5.0 nepodařilo spustit..."

Problém vyřešen? :-)

EDIT: Tak ta hra nic moc. Ten fyzikální model je dost vzdálený Elastomanii na PC. Zkusím se do toho ještě vžít. Jestli na to postačí 5 levelů :D.

EDIT2: Tak ne, je to fakt paráda. Zaskočilo mě jen, jak je to rychlý, Elma byla taková loudavější. Ale je tam divná věc. Je třeba to nainstalovat s vytaženou CF kartou do hlavní paměti, jinak mi to po ukončení levelu spadne. Stejně tak při klepnutí na položku DEMO v menu. Pak se to nainstaluje do složky CF Card normálně v RAM. Pak ovšem nechápu, proč to ze skutečné karty nejede :).

EDIT3: Jo, a doporučuju to pak ručně přehodit někam do program files, aby se vám nepodělaly všechny linky na CF kartu, která poté sídlí ve složce CF Card 2, a složku CF card smazat ;).
duffioso (537)|1.10.2005 14:07
bezi naprosto bez problemu,mam volnou pamet 13,5mb a jde krasne!!dokonce mi i bezeli aplikace na pozadi...jede to normalne nainstalovany na kartu,takze v pohode!!jen to kliknuti na demo v menu me taky vyhodi!!!je to asi omezenim trial verze!!!!!
duffioso (537)|1.10.2005 14:07
bezi naprosto bez problemu,mam volnou pamet 13,5mb a jde krasne!!dokonce mi i bezeli aplikace na pozadi...jede to normalne nainstalovany na kartu,takze v pohode!!jen to kliknuti na demo v menu me taky vyhodi!!!je to asi omezenim trial verze!!!!!
Johny_G (384)|1.10.2005 18:00
[QUOTE="duffioso"]bezi naprosto bez problemu,mam volnou pamet 13,5mb a jde krasne!!dokonce mi i bezeli aplikace na pozadi...jede to normalne nainstalovany na kartu,takze v pohode!!jen to kliknuti na demo v menu me taky vyhodi!!!je to asi omezenim trial verze!!!!![/QUOTE]

Udělej to takhle:

1) odinstaluj hru
2) vyndej CF kartu
3) nainstaluj hru
4) ze vzniklé složky CF Card jí přesuň do Program Files
5) složku CF Card smaž
6) teď teprve vlož CF kartu zpět
7) nezapomeň si změnit zástupce na Program Files

Pak už ti hra nebude vypadávat, a máš k dispozici všech 5 levelů dema.
duffioso (537)|1.10.2005 18:04
ale me funguje uplne v pohode!!!!!a nemusim nic presouvat...bezi krasne z karty!!!!
Johny_G (384)|1.10.2005 19:46
[QUOTE="duffioso"]ale me funguje uplne v pohode!!!!!a nemusim nic presouvat...bezi krasne z karty!!!![/QUOTE]

Já jen, že tě vyhazuje Demo z menu. Mě už ne.
duffioso (537)|1.10.2005 19:57
jj,ale jenom to demo a stejne je to jedno!!!moc me to nechytlo!!!!uz je to pryc!ale neni to spatny:yes:
Houp (14)|2.10.2005 11:54
tohle je elastomanie na Pocket : http://www.handango.com/brainstore/PlatformProductDetail.jsp?siteId=812&productId=174478
MultiTricker (112)|2.10.2005 12:46
Tak jsem PocketElmu zkousel a po dojeti prvniho levelu mi hra spadne :( Volne pameti mam dost (18MB). Hmm.. :(

MotoGear jde v pohode a libi se mi :)
Jirkac_ (269)|2.10.2005 13:52
[QUOTE="MultiTricker"]Tak jsem PocketElmu zkousel a po dojeti prvniho levelu mi hra spadne :( Volne pameti mam dost (18MB). Hmm.. :(

MotoGear jde v pohode a libi se mi :)[/QUOTE]

presun si adresar s elmou treba primo do rootu a samo uprav zastupce, ja to udelal a jde to v poho, predtim mi to taky spadlo po dojeti prvniho levelu :(
xkovi_ce4you (568)|2.10.2005 15:36
Tak uz nevim, co delat, aby mi to nepadalo...odinstaloval sem pocket elmu, nahral sem si ji tam uz jen jako soubory, prejmenoval slozku...mam to v adresari na karte.. udelanyho zastupce...ale jak udelam prvni level, spadne to :(
xkovi_ce4you (568)|2.10.2005 18:25
Hm, tak jedina moznost, kdy to nepada je to mit v RAM, coz teda nesnasim, mam tam jen to, co mi bezi na today, nic vic..a pri ramce 64 MB, kdy mi uz veci jako PB, P+ ci WA zabiraj 22MB samy o sobe to neni zrovna prijemny..activesync si taky dost vezme a pak zbyva cca 13MB programovy pameti a jsem jen tak tak:sarcastic:
Johny_G (384)|2.10.2005 20:20
[QUOTE="xkovi"]Hm, tak jedina moznost, kdy to nepada je to mit v RAM, coz teda nesnasim, mam tam jen to, co mi bezi na today, nic vic..a pri ramce 64 MB, kdy mi uz veci jako PB, P+ ci WA zabiraj 22MB samy o sobe to neni zrovna prijemny..activesync si taky dost vezme a pak zbyva cca 13MB programovy pameti a jsem jen tak tak:sarcastic: [/QUOTE]

To jsi učinil opravdu veliký objev. Přečti si, co jsem sem psal :-D.
xkovi_ce4you (568)|2.10.2005 23:43
Si to vubec nepochopil..neslo o objev, ale o znechuceni, ze zrovna me to narozdil treba od duffiosa na karte neslape..a tvuj navod s CF kartou je za prve pro me nepouzitelny, pac mam jen SD card, navic je ZCELA zbytecny a neni to navod, pac to funguje proste v jakekoli podobe, ale musi to byt v KDEKOLI v ramce, nejen v program files ;) Nebyl problem nainstalovat ji na kartu a pak ji sproste presunout z karty do program files, aby slapala..ihned po tom, co sem ji zkusmo presunul do nove vytvorene nahodne slozky na karte, opet nesla, zpetne sem ji dal zase do JAKEKOLI slozky v ramce a sla..
Jak vidis, v mem pripade jde hra kdekoli na ramce, na karte nikoli.. nejde tedy ani o objev, ani o nejaky tvuj navod s kartou, ktery se aspon dle me jevi jako zbytecny, nebot staci hru klidne i nainstalovanou z karty jen jednoduse presunout kamkoli do ramky a slape ;)
Johny_G (384)|3.10.2005 17:30
[QUOTE="xkovi"]Si to vubec nepochopil..neslo o objev, ale o znechuceni, ze zrovna me to narozdil treba od duffiosa na karte neslape..a tvuj navod s CF kartou je za prve pro me nepouzitelny, pac mam jen SD card, navic je ZCELA zbytecny a neni to navod, pac to funguje proste v jakekoli podobe, ale musi to byt v KDEKOLI v ramce, nejen v program files ;) Nebyl problem nainstalovat ji na kartu a pak ji sproste presunout z karty do program files, aby slapala..ihned po tom, co sem ji zkusmo presunul do nove vytvorene nahodne slozky na karte, opet nesla, zpetne sem ji dal zase do JAKEKOLI slozky v ramce a sla..
Jak vidis, v mem pripade jde hra kdekoli na ramce, na karte nikoli.. nejde tedy ani o objev, ani o nejaky tvuj navod s kartou, ktery se aspon dle me jevi jako zbytecny, nebot staci hru klidne i nainstalovanou z karty jen jednoduse presunout kamkoli do ramky a slape ;) [/QUOTE]

Já vím, že to nemuselo být v Program Files, to je psaný pro lamy, chce to být co nejkonkrétnější :-).