Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Máte spolehlivou a fungující ROM pro MDA2? Prosím pošlete link

Defie_ce4you (5)|27.9.2005 10:18
Mám níže uvedenou verzi a bohužel mi u ní permanentně zlobí BlueTooth. Prosím poraďte kde stahnout fungující a dobrou ROMku.

Verze ROM: 2.02.t1WWE
Rom date: 05/17/04
Radio version: 1.18.00
Protocol version: 1337.38
JanHavlicek (635)|27.9.2005 13:24
viz. tvůj předchozí post - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=9903. Link na stažení ti zde poskytnout nemůžu kvůli novým pravidlům (nebo se mýlím ? :oops: )
Defie_ce4you (5)|30.9.2005 18:51
Vzhledem k zakladni informaci od pana Kozy bych ocekaval, ze uvedeni odkazu na misto stazeni pouhe rom (bez dalsiho vlozeneho SW) je mozne.


Viz cituji: "Samozřejmě můžete vesele diskutovat o tom, jaká verze je lepší či co která nabízí. Opět opakuji, že z licenčního hlediska to asi určitě není úplně čisté, ale pokud jde čistě jen o operační systém, zamhouřím nad tím oko."


Pokud tedy muzes, prosim, posli mi odkaz at si nezasvinim MDA2 nejakou nesmyslnou verzi. Sam se v tom bohuzel natolik neorientuji, abych se do hledani poustel sam :(

Moooc diky
duffioso (537)|30.9.2005 22:31
A co treba poslat SZ nebo napsat na icq,msn,atd.?Vetsina lidicek tady, tyhle vymozenosti vlastni a dokonce pouziva!Napis nejakemu zkusenejsimu uzivateli a urcite ti poradi,nebo posle link!To myslim neni problem a omezi se tim i pocet zbytecnych diskuzi!;)
JanHavlicek (635)|30.9.2005 22:47
Bohužel už nevím, kde stáhnout tu původní 2.06.00WWE (původní linky už nejdou), ale mám ji na compu, jak origoš od XPho, tak s mnou upravenou ExtROM, pošli mi přes SZ e-mail nebo nějaký místo (FTP atd.) a já ti to tam postnu