Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WAP / internet u MPX220

miramares (246)|27.9.2005 09:56
Zajímalo by mě, kdy se použije profil wap a kdy internet u MPX220. Když si dám obecně v exploreru telefonu stránku s http://... tak se použije internetový profil?? Mám s tím nějaký problém, když jsem to zkoušel sledovat nějakým softem na počítání přenesených dat, tak mi nic nefungovalo :-(
Zdenička_oldd (292)|29.9.2005 10:03
Použije se ten, který máš aktivní. Je zbytečný přistupovat na web s přístupovým bodem wap, protože je to dražší.

Jaký soft na počítání dat si zkoušel? A co konkretně Ti nešlo?
miramares (246)|29.9.2005 10:35
Tomu rozumím, ale jak poznám, který je aktivní, když mám nastaveno, aby se připojoval automaticky?? Mě právě přijde, že se použil přístup přes wap, když neměl... Jinak jsem zkoušel:
- Smartphone GPRS Traffic Monitor - počítal data jen při připojení přes USB s počítačem a ty data šli přes activesync z PC, jinak nic
- Spb GPRS Monitor Smartphone - nějak zablokoval celý telefon, takže se nedalo připojit přes IE z telefonu na net
Zdenička_oldd (292)|29.9.2005 10:44
Oba softy mi jeli OK..

Automatic aha.. ja tam mám právě zvolený ten, který chci, aby se používal.. Pokud je to takhle, tak to fakt nevím :-/
miramares (246)|29.9.2005 11:03
Tak se zeptám ještě jinak... jak se z motorky dostanu na wapové stránky?? z vestavěného IE mi to nešlo...
Zdenička_oldd (292)|29.9.2005 11:08
Mělo by. Nejsem si ale jistá, jestli se tam dostaneš s přístupovým bodem internet. Asi bude nejlepší vytvořit si víc datových profilů a přepínat mezi nimi dle potřeby.
miramares (246)|29.9.2005 11:55
to jsem zkoušel, zapnul jsem si profil na wap a chtěl jsem se dostat na wap t-mobile, ale bohužel to neprošlo...
víš ještě o nějakém softu na sledování přenesených dat??