Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 136

Téma: Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo , jo , mam pocit ze jsem to take nekde postrehl , rekl bych ze obdobny problem se resil i na zacatku prodeje MDA III pred rokem.. Ovsem stejne bude diky bohu za nedlouho (doufam) na xda-developers zcela jiste uverejnena nejaka ta sikovna utilitka na podobne neduhy nekterych vycuranych operatoru...

Edit: pokud do Universla pujdete, pripravte se na vyrazne zpomaleni behu celeho systemu, diky zmene rozlozeni vyuzivani pameti u WM5. JasJar je vedle hx4700 se kterym jej stale srovnavam opravdu lenoch, ale na druhou stranu, neni to tak zle, a za tu nyni jiz trvalou absenci moznosti samovolneho Hard Resetu to stoji. :yes:
    Ted uz se o sva data opravdu nebojim. Rychlost se urcite kapku zlepsi I s upgradovanim na nove ROMky. Jiz nyni jsou dva upgrady ty upgrady na ftp xda-dvelopers dostupne. Ja ovsem budu upgradovat az kdyz se naucim zalohovat originalni ROM na SD kartu, nebo pokud jiz bude mozne volne mezi upgrady prechazet, tzn ze v pripade potreby bude mozne bez komplikaci downgradovat..
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Pro Miloše:

můžeš potvrdit nebo vyvrátit to chrčení v repráčku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jeste jsem s nim temer vubec nevolal, mam jeste jeden edge mobil se sluzebni simkou, tak pouzivam ten, ale az budu mit pauzu, cca 50 minut, testnu to a napisu ti sem vysledek..:sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

To jsi teda dobrý že jsi vydržel tak dlouho to nezkusit To já bych nevydržel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vcera mi prisel novy Pocket PC Magazine, ve kterem take recenzovali Universal. Takze az recenzi prectu, dam sem nejake dobre postrehy, tedy pokud nejake budou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

ano, repracek pro telefonovani v rezimu PDA chrci.. ten druhy, urceny pro telefonovani v rezimu zavreny komunikator nechrci.. asi bude chyba jen na tom jednom konkretnim zarizeni, na tech ostatnich by to melo byt snad ok..

jinak mam nepotvrzenou zpravu, ze existuje moznost koupit u nem. t-mobilu nedotovany universal za tech 749€ I neblokovany, pry to na nejakou zadost I odblokuji hned.. pokud je to pravda, byl by problem s nakupem v nemecku vyresen.. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    ano, repracek pro telefonovani v rezimu PDA chrci.. ten druhy, urceny pro telefonovani v rezimu zavreny komunikator nechrci.. asi bude chyba jen na tom jednom konkretnim zarizeni, na tech ostatnich by to melo byt snad ok..

jinak mam nepotvrzenou zpravu, ze existuje moznost koupit u nem. t-mobilu nedotovany universal za tech 749€ I neblokovany, pry to na nejakou zadost I odblokuji hned.. pokud je to pravda, byl by problem s nakupem v nemecku vyresen.. :yes:
    konkrétním zařízením myslíš celý universal nebo jen ten reprák?

t-mobile.de ... nojo, ale kdo to ozkouší

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

V recenzi je patrne chybka, ted jsem to testoval a repracky na boku zarizeni jsou dva prave proto ze opravdu hraji STEREO.:yes:

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Chvilku jsem si myslel, ze bych treba kvuli krasnemu VGA presel ze sveho Trea 650 a Looxe 718 na jedno zarizeni, ale recenze me nastesti dostatecne varovala. To opravdu neni pro mne, zjistil jsem, ze uz radsi davam prednost prakticnosti a rychlosti pred highendem a technofetisismem. Ale at budoucim a soucasnym uzivatelum slouzi k jejich spokojenosti. Ja jsem prozatim za vodou

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

ted jsem to testoval a repracky na boku zarizeni jsou dva prave proto ze opravdu hraji STEREO.
    Jak? Použil jsi něco z testovacího CD? Třeba to "left čejnl, left čejnl, rajt čejnl, rajt čejnl"? Ono to nemusí být pravé stereo, ale něco na způsob výroby stereonahrávek z archivních mono nahrávek-část se pustí do L a část do R kanálu. Docela by mě zajímalo i prostorové zobrazení hudební scény, i když u těchto zařízení je toto až na posledních místech. Spíš jen tak pro zajímavost. No jo, hifista.
    PS: Ale jak říká klasik: Mono to je vono.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ano, testoval jsem to pomocí testovacího CD, resp. MP3. A hraje to opravdu STEREO. A vzhledem k rozměru těch repráčku i vcelku obstojně.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Docela by mě zajímalo i prostorové zobrazení hudební scény, i když u těchto zařízení je toto až na posledních místech. Spíš jen tak pro zajímavost. No jo, hifista.
    PS: Ale jak říká klasik: Mono to je vono.
    i hifista by mel mit realny pohled na svet, nemyslis?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

V recenzi je patrne chybka, ted jsem to testoval a repracky na boku zarizeni jsou dva prave proto ze opravdu hraji STEREO.:yes:
    No ja jsem zadnou takhle skvelou testovaci MP3 nesehnal, takze mozna proto ten omyl... Na pisnickach, kde se to dalo poznat, mi to prislo stejny.

Muzes poslat? Dik.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Testovacích CD mám asi 5 (různých od různých výrobců). Mohu vzít na pražský sraz, ale MP3 nebo jiné soubory si z toho vyrobíte sami.

Strana 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 15:48
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 18:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10
  4. Reakcí: 427