Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 136

Téma: Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Ja nejsem nijak rozlicen.. Chci ti jen vysvetlit, ze to ze si ho nekoupim ja neznamena ze pro nekoho jineho to nebude super zarizeni. I Pavel Koza pravdepodobne planuje jeho koupi.. A sám jsi teď popsal že Universal je v podstatě zařízení jež má vlastnosti na které jsi zvyklí a rád by jsi je opět využíval. Tak na co ještě čekáš?

Pokud jde o flashování, vše potřebné se dozvíš nejlépe přímo u zdroje.. Takže: www.xda-developers.com
    ma co čekám? ... do němec nejezdím každý den, doma mi bylo naznačeno že je to půlka koupelny :-) :-(, třeba se objeví další informace a když váhám mezi tímto a Dellem tak mám málo informací ohledně přehrávání videa ... to proto, že jsem to ani neviděl u kolegů ... možnost si nechat streamovat video z TV na pda přes wifi nebo BT mě láká ... takže je to o spoustě otázek a proto tady i o své dovče visím :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

GPS jsem netestoval. Snad příště, nebo to prubne někdo jiný..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

V recenzi mi docela chybí fotka s univerzálem "u ucha" jen tak pro představu jak moc je to out - mda2 s kovovym pouzdrem už je docela macek a nijak mi to nevadí. Taky teda lituju že tam není výdrž baterie, tvrzení 4-6 hodin je dost neurčité. Taky nějak (možná že sem jen přehlídl) mi není jasné jestli se s tím dá telefonovat jak displejem dolu tak nahoru (to ale asi dá, co?). Za benčmárky nadávat nebudu, je jasné že když není program tak se toho moc neotestuje. Jsem zvědav jestli benčmárk wm2003 bude porovnatelný s wm5.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Mě tam zase trochu chybí zkušenosti s universalem jako s kamerou ... viděl jsem jedno video z něj a mělo zvláštní podobu, jako ta fotka tramvaje ...
    dále ..
    není 3.6" na VGA málo? ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Co mne nejde do hlavy je to, preco tam nenarvali silnejsi procesor a vacsiu pamat. Ked to uz ma rozmery krabice v ktorej som dostal M55, tak by tam snad malo byt UPLNE vsetko a v najlepsej podobe. A argumenty o cene su uplne neopodstatnene - ked sa uz niekto rozhodne za to vyvalit vyse 30000, tak uz mu ta tisicka-dve bude uplne fuk, obzvlast ak potrebuje ten najvyssi vykon... Ja na neho 1. nemam peniaze 2. miesto vo vreckach . Teraz premyslam nad kupou nejakeho maleho telefonu (smartphone nepotrebujem, ked mam PDA, ktore nosim so sebou vsade) s podporou BT a prisposobenym na pohodlne pisanie sms. Mozno by som isiel aj do vyklapacky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Pripojuji chvalu... vytecna a vycerpavajici recenze (kdyz si vezmu, jak vycerpala me, tak nechci domyslet autora)).
    Abych pravdu rekl, ani tak me nepresvedcila recenze (ale taky ano), ale ta fotka s MDA v ruce - to je popravde pekelna velikost. Ach jo( byt to tak o neco mensi, ale s po MDAc asi opravdu nelze akceptovat.
    Funkcne vytecne, ale ta velikost je opravdu chybka

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Víte někdo, jestli to podporuje SIM toolkit (kvůli bance) ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kdyz jsem to mel v prackach, tak jsem myslim zahledl nejakou aplikaci na SIM Toolkit. Ale SIM Toolkit je o SW, takze by tam mohl jit dohrat z cehokoliv starsiho...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

myslim,z e jeiden PE zarizeni, ktere ho po uvedeni nemelo bylo HP 6340, ale i to jej pak dostalo oficialne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jeste jeden dotaz - prosba:
    Nemohl byste nekdo vyzkouset, jak funguje BT pripojeni k internetu s jinym telefonem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pekna uchylarna , ale nemel by s tim byt problem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Na pocketpcthoughts je další recenze (na 6-ti krátkých stránkách), v záhlaví debaty k recenzi je článek celý, jsou tam i Benchmarky, beecher s jeho Deli tyčinkou bude mít radost, ale údajně JasJar i přes jasnou porážku běhá svižně....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tady je porovnani JasJar, X51v a hx2190... Ehm...

hx2190 jako konkurenci neberu, nema VGA, je daleko pomalejsi a na Dellu neni Tweaked GAPI driver...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Na pocketpcthoughts je další recenze (na 6-ti krátkých stránkách), v záhlaví debaty k recenzi je článek celý, jsou tam i Benchmarky, beecher s jeho Deli tyčinkou bude mít radost, ale údajně JasJar i přes jasnou porážku běhá svižně....
    Podle grafů tam je vidět jen rozdíl mezi taktem CPU .. řekl bych .. rozdíl mezi 50 je dán verzí benchmarku ... který si podle všeho moc nerozumí s WM5 .. takže si to delli můžem dát také )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Tady je porovnani JasJar, X51v a hx2190... Ehm...

hx2190 jako konkurenci neberu, nema VGA, je daleko pomalejsi a na Dellu neni Tweaked GAPI driver...
    To je dobře že JasJara jako konkurenci bereš

Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 15:48
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 18:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10