Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hitler II. ???

Zdenek Malinsky (9781)|26.9.2005 21:36
Až se mi udělalo zle :( :(( :mad: :evil: :dead: :no: :no: :no:

Takhle podobně to vypadalo, když Adolf začínal, ne?

http://www.obrazovka.cz/paroubek/diktator.wmv - download 9,42 MB

Takže kupuji Pocket Teacher a Pocket Translator s angličtinou. Pro jistotu.
Pinochio (424)|26.9.2005 21:41
Jakožto nový volič jsem ho CHTĚL volit, ale po tomhle fakt nechci. Jakto že tady není blbicí smajlík???
Fuj, Fuj, Fuj...:evil: :evil: :evil: :evil: .
To radši někoho jiného.
Zdenek Malinsky (9781)|26.9.2005 21:54
Povedu stranu k vítězství!“ hřímal na sobotním sjezdu ParouBack. „Osmdesát procent médií je proti nám,“ soudí. Jednu z prvních věcí, kterou by měla ČSSD po volbách prosadit, je nový tiskový zákon. „A ten skončí s balkánskými způsoby novinářské práce,“ dodal nový volební lídr ČSSD.

http://zpravy.idnes.cz/obrazem.asp?r=obrazem&c=A050926_122630_obrazem_jpl

Podle aktuálních volebních preferencí by sice měla volby vyhrát ODS, ale nikoliv majoritně. Bojím se toho, že nás čeká za 9 měsíců rudá totalita, tedy úděsné spojení dělnické extrémní levice (ČSSD) s fašisticko-diktátorskou extrémní levicí (KSČM).

Copak ti lidé kolem zapomněli na to, co komunismus znamená? To už si nikdo nepamatuje vraždění (nejen) politických vězňů, znárodňování, všeobecnou chudobu a zaostalost, nemožnost se shromažďovat, nemožnost veřejně projevit názor? Veškeré to špičlování a donášení? Fronty na banány, pračky, rohlíky, všechno obyčejné zboží? Výjezdní doložky na dovolenou do Jugoslávie?

Soudruh ParouBack nám už u CzechTeku dokázal, že on si s reakčními živly poradí, tvrdě, bez ohledu na zákony je rozmetá policejní silou. Policie přece slouží jemu, nikoliv občanům. A neposlušné novináře, což je většina, pozavírá, vždyť už si na to připravuje nový zákon. Protože pokud jemu osobně zákony nevyhovují, změní je. V jeho vlastní prospěch, nikoliv ve prospěch národa, samozřejmě.

Doufám, že si celý národ uvědomí, jaký demagog a diktátor nám dělá předsedu vlády, a u předčasných voleb mu to spočítáme, jinak snad ani přes uzavřené hranice nestihneme emigrovat, protože znovuzrozené iniciativní Lidové milice budou na hranicích ihned střílet…

Zlatý Gross, ten kradl jen v malém, a teď odchází dělat právníka, soudruh ParouBack ale vypadá, že se s malým soustem rozhodně nespokojí. On chce pro sebe, jako správný diktátor, naprosto všechno.

A o tématech (úplatkářských aférách) jako Unipetrol a dalších je lepší vůbec nemluvit, jinak by snad člověk skončil zalitý v betonu už dnes.
FIKR (34)|26.9.2005 22:41
Kazdy ma takovou vladu, jakou si zaslouzi. Jelikoz jsem nemohl zmenit bolsevicke mysleni vetsi casti naroda - 20 % volicu KSC a 40 % volicu KSC (skryte pod nazvem CSSD). Tak jsem se ucil anglicky a radsi emigroval do Alberty.
Ne ze bych vam to pral, ale dobre doporuceni je v dobe voleb se pohybovat u statnich hranic, s veskerymi doklady, nejlepe overene prelozenymi a s pustenym radiem.
A z uslysite vetu > PRAVE JSEM SE VRATIL Z HRADU ... (a je jedno od ktereho soudruha), doporucuji urychlene prekonat hranicni caru, mozna bude zase na 40 let zavrena ...
Jinak se soudruzkym pozdravem praci cest (a rukam klid) zdravim z Alberty.
beecher (9270)|28.9.2005 11:22
Pino, koho ze si to chtel volit? CSSD? Vis, ze diky teto "skvele" strane kazdy v nasem state (novorozence nevyjimaje) dluzi +- 60000 Kc?
Kavy (374)|28.9.2005 12:44
Neboj.Ještě se to dá zamáznout.Až se prodá za miliardy EU ČEZ,tak budeme na chvíli třeba bez dluhu:sarcastic:
beecher (9270)|28.9.2005 13:38
Za 600mld. Kc nikdo CEZ nekoupi...
Pinochio (424)|28.9.2005 13:39
Koho tedy volit? Modrého ptáka nechci a koho? Červené barety nebudu, ty už tady byli před rokem 1990 a stačilo.
Zdenek Malinsky (9781)|28.9.2005 14:42
[QUOTE="beecher"]kazdy v nasem state dluzi +- 60000 Kc?[/QUOTE]Aha, tak proto mi pořád chybí peníze. :no:

2 Pinochio
A koho chceš tedy volit? Když nepůjdeš volit, tak vlastně dostane i část tvého hlasu nehlasu KSČM, protože se tam dostanou.
Reálně se tam má šanci dostat KSČM, ČSSD, KDU-ČSL a ODS. Možná ještě ta strana-nestrana, za kterou kandiduje bývalý senátor a europoslanec Železný (dříve ředitel Novy). Pokud volíš nějakou stranu, která se tam nedostane, tak se část tvého hlasu opět dostane rudým baretům.
A když to vezmeš vylučovací metodou - volit menší zlo, tak ti zbyde právě jen modrý pták. Nevím, co ti na něm tak vadí. Pokud chceš levici, tak to je asi jako kdybych ti slíbil někde u piva vilu na Ořechovce a auto za 2 miliony a ty to pak na mě chtěl. :? Podívej, jak např. roste nezaměstnanost. Řeší to jen výstavbou "eurokoncentráků" = továren s levnou pracovní silou, kterou majitelé stejně po konci daňových prázdnin (5 nebo 10 let) zavřou. :mad: :no:
Dominique (151)|9.10.2005 12:44
:) D :$:
mistm (477)|10.10.2005 18:11
[QUOTE="Pinochio"]Jakto že tady není blbicí smajlík???[/QUOTE]

tohle je blijici smilik: