Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako sa chovaju predajcovia v Cechach k Slovenskym zakaznikom

Brco_ce4you (447)|26.9.2005 18:08
Tak som konecne znicil svoju staru foliu a nastal mi problem, kde kupit novu. Nakolko sa tu tato tema preberala viac ako dost, rozhodol som sa pre Brando. No a tu prisiel prvy problem , kde ju kupit? Na Slovensku je to stale v plienkach a i ceny su napriek prepoctu stale lepsie v Cechach. Tak som napisal nasledujucim predajcom:

AH Mobile, alzasoft.cz, pdacentrum.cz, sunnysoft

Mal som nasledujuce otazky: ci posielaju tovar na Slovensko a ci by to neslo poslat v obalke.

Jediny AH Mobil so vsetkym suhlasil. Nakoniec to ale stroskotalo na poplatkoch v banke a na poste.

Alzasoft na Slovensko posiela, ale len klasickym ballikom za cca 250 CZK, co je cena samotnej folie. Nakoniec ma ale odkazali na "slovensky alzasoft", kde som to nakoniec kupil a dodanie bolo do 24 hod. Nebola to vsak Brando, tak uvidime.

Pdacentrum.cz mi len oznamil, ze na Slovensko nezasielaju.

A Sunnysoft sa mi ani neozval, co svedci o vsetkom :no:

Takze jednoznacne naj je AH Mobil a je to vidiet i v komunikacii mailom. Alzasoft vsak vobec nezaostava, aspon "slovensky".

Boli to len 4 obchody, takze je jasne ze mozno najst aj ine super internetove obchody.
P800 (66)|26.9.2005 18:36
Přispěji svojí zkušeností se Sunnysoftem.. nikdy, skutečně nikdy mi na email neodpověděli, jedinkrát jsem jim zkoušel volat a přepojovali si mne do nekonečna až mi to zřejmě někdo položil..
Zdenek Malinsky (9781)|26.9.2005 19:51
Oficiální diskuzní fórum pro zákazníky Sunnysoft sro. - zkus jim to sepsat do jejich fóra, snad ti odpoví. Jinak platí pravidla trhu. Pokud máš o jejich zboží zájem a chceš ho koupit od nich, musíš být vytrvalý a trpělivý. V opačném případě je spousta jiných prodejců, kteří jsou ochotnější, pružnější, vstřícnější....