Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact vs. i-mate K-JAM

DavidFawn (70)|25.9.2005 23:00
Ten nový i-mate K-JAM vypadá pěkně :-).
Ale zajímala by mě cena... kolik byste odhadli?
Počítám, že nějakých 12.000,- jako stojí MDA Compact to nebude...
Zrovna rozvažuju jestli koupit compacta, nebo ne. Ale možná by compact mohl zlevnit (výprodej) - co myslíte?
Uvažuju jaký pda koupit a teď jsem objevil, že existují i "pda + mobily", tak mě compact uplně dostal. Nechci investovat do celýho krámu víc než těch 12.000,- U Compacta se ale trochu bojím problémů s Bluetoothem (chci časem i GPS). Myslíte, že nejsou vyhozeny penize ted kupovat compacta?
duffioso (537)|25.9.2005 23:22
BT se neboj...taky jsem se bal a spousta lidi me tu uklidnovala,ze to tak hrozny neni!!A opravdu neni....Synchro sice delam,pres kabel ale jinak mi BT funguje super...taky jsem chtel koupit GPS a bal jsem se,ale treba BT GPS Nemerix slape s Compactem skvele!!!!Jsem jen zvedav,jestli ti to tu,kluci nesmaznou...protoze by bylo asi lepsi dat to k te diskuzi o i-mate K-JAM
Miloš Strouhal (3997)|25.9.2005 23:30
Ale to že mnozí synchronizují cez kabel raději než cez BT není způsobeno kvalitou BT u Compacta. Je to způsobeno tím že to neumíte nastavit a rozchodit.. Vystřídal jsem snad všechny verze ROM co se dají kde stahnout, a vždy jsem synchronizoval cez BT a vždy bez problémů. Rovněž ve spolupráci BT GPS s Compactem není žádný zásadní problém, s většinou by vše mělo fungovat zcela bez potíží.. To samé BT headset. A o modemu cez BT nemá cenu ani mluvit, také vždy bez potíží. Vždy mi šlapal skvěle. BT u Compacta má pouze velké omezení v možnostech nastavování a celkové nepřehlednosti díky tomu primitivnímu Microsoftímu správci. Ale jinak prostě funguje.
duffioso (537)|25.9.2005 23:36
mas asi pravdu,ale neni to tim,ze bych to neumel,ale jsem spis linej...taky jsem to podle Pavlova navodu,pro SP2 rozchodil,ale po formatu disku,jsem na to uz kaslal...kabel mi neprekazi..mam ho takovy,ze vystaci po cele mistnosti:yes:
HotICE (3)|26.9.2005 12:53
No cenu bych radši neodhadoval. :) Ale tady je odkaz na anglicky velkoobchod, u ktereho jsem si loni koupil i-mate JAM.
eXpansys i-Mate K-JAM
beecher (9270)|26.9.2005 12:58
Hm, tak to s dopravou vychazi na zhruba 20tis. Kc. Pekna palka... ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|26.9.2005 13:12
Chm, no popravde, tohle je opravdu cena nelakava...
hybo (3107)|26.9.2005 13:25
jo jo, brzo ho dam do ceniku...jen ale pripomenu, ze expansys je velkej maloobchod ;)
xcrack (24)|27.9.2005 09:14
Nějakou dobu už Compacta mam a zatim jsem nenašel stroj s lepším poměrem cena/výkon +rozměry, které jsou pro mě důležité. BT mi funguje na GPS i headset současne bez problémů. Modem a synchro dělám přes kabel, ne že bych to jinak neuměl, ale mám ho tam píchlej celý den i kvůli dobíjení.
Takže já bych se BT ani morálního zastarání nebál (a na výprodej bych moc nespoléhal).