Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení k netu přes AS

paveluh_ce4you (300)|25.9.2005 18:51
Můžete mi prosím poradit jak , kde a co nastavit když chci např. aktualizovat počasí do PDA přes AS ?
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|25.9.2005 18:58
v AS Tools-Options-Rules by mělo být ve složce Pass Through (dole) defaultně nastaveno The Internet. Pak stačí jen dát cihlu do kolébky. Ostatní je věcí nastavení počasíového :D softu.
paveluh_ce4you (300)|25.9.2005 19:02
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]v AS Tools-Options-Rules by mělo být ve složce Pass Through (dole) defaultně nastaveno The Internet. Pak stačí jen dát cihlu do kolébky. Ostatní je věcí nastavení počasíového :D softu.[/QUOTE]

Myslíš jako když tam je nastavené inernet, tak že se to bude synchronizovat, nebo tam musím nastavit zaměstnání? Nějak tomu nerozumím.
Zdenek Malinsky (9781)|25.9.2005 19:56
Jasně, že internet. Jak se chceš jinak připojit PDA přes AS k síti. Ono pokud jsi to nějak sám nerozšteloval by to mělo jít automaticky. Po syncnutí zkus na PDA spustit IE a zadej libovolnou stránku - třeba mobile.ce4you.cz a pokud to poběží, jsi připojený, takže pak si nastavíš jen synchronizaci počasí v softíku, který používáš.
paveluh_ce4you (300)|25.9.2005 20:08
Já s tím nic nedělal a nijak jsem to nerozešteloval. Chtěl jsem to prostě jen vědět, protože zatím doma nemám jiný IT než to GPRS přes které se připouji teď. No a nebylo mi jasné , až budu mít na PC připojení přes WI FI tak jak to pak můžu spojit s PDA.
:D
A dík za odpo.
Zdenek Malinsky (9781)|25.9.2005 20:48
Žádný strach, většina softů na počasí má možnost nastavení aktualizace manuálně a ani samotná aktualizace není příliš datově náročná.