Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 43

Téma: Nabijeni dell x50v

Nováček
    Registrace
    May 2006

no problem je tento (pouzivam kolebku) pripojim pristroj a zacne se nabijet, tak odpojim napajeni at si nenicim baterku ale kdyz vypnu axima tak se zacne nabijet a jsem tam kde jsem byl, kdyz jej necham zapnuty tak se mi zase vybije.
    Takzre reseni asi zadne, hold ho musim nechavat vedle poce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ale to, ze se nabiji v kolebce s nabijeckou, tem baterkam vubec nevadi...

Nováček
    Registrace
    May 2006

no nevim nevim, lionky jsem mel uz v telefonu a sice se papirove nabijenim nenici ale moje zkusenost je trochu jina...

tak radeji odpojuji

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ja myslim, ze to mas jako u notebooku, kdyz je baterie plna tak se prestane nabijet a napaji se jen provoz (nejde to pres baterii)... kdyby to tak nebylo, tak me vyvedte z omylu dik

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mist
    ja myslim, ze to mas jako u notebooku, kdyz je baterie plna tak se prestane nabijet a napaji se jen provoz (nejde to pres baterii)... kdyby to tak nebylo, tak me vyvedte z omylu dik
    Právě s baterkou v booku nemám moc dobré zkušenosti.A to si myslím, že by měl mít dobrý power management. Booka (DELL Latitude D600) mám už rok a baterka je docela zrasovaná. Na začátku to vydrželo 2,5h hraní NFS-U a teď mi chcípá po 30min. Na práci teda vydrží asi hoďku.

Nováček
    Registrace
    May 2006

mam stejnou zkusenost s lionkama v mobilu a notasu

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

ted jsem se bavil s kolegy, pokud jakekoliv zarizeni s baterkou pravidelne pouzivas, nikomu nevzdrzela baterka dele nez 1 rok

Nováček
    Registrace
    May 2006

podle toho jak pouzivas, ja jsem si u predchoziho telefonu dal zalezet abych nabijel baterku presne 2h (+-par minut) a abych nabijel az po upnem vybiti baterky.

Vysledek?

Naprosto minimlani poniceni baterky i po 1,5roce.
    Vydrzi stejne jako nova, mozna tak o 0,5h mene (coz je v porovnani s vydrze 7dni v pohode)

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od FIKR
    ted jsem se bavil s kolegy, pokud jakekoliv zarizeni s baterkou pravidelne pouzivas, nikomu nevzdrzela baterka dele nez 1 rok
    no tak me po roce vydrzi book 2.5 hodiny oproti puvodnim 3 hodinam, velky rozdil nevidim

ale uznavam, ze book, kteryho sem mel predtim vydrzel po roce misto 2.5 hod 10 minut

ale takle ... myslim, ze by byli vyrobci kokoti, kdyby to udelali tak, ze se bude baterie nabijet dal (tim padem asi nicit) po tom co je nabita, kdyz neni zadnej technickej problem to provest jinak. A v pripade sveho notebooka jsem volal na podporu jestli to tak opravdu je a odpovedeli mi kladne. Cili moje strategie je nechavat vse co nejvice v nabijecce (krome mobilu, ale pro pda a notebook to plati)

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Zdravim vas, poradte kto vie ako prerobit usb kabel na sietovu nab. Vdaka za kazdu pomoc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A to se tyka Dell Axim X50/51? Nejak nevim, ze by sel do Della zapojit USB kabel...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    A to se tyka Dell Axim X50/51? Nejak nevim, ze by sel do Della zapojit USB kabel...
    mam na mysli kabel z pc do pda, mam axim x50 :disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Aha, takze vy chcete ten svuj kabel, ktery jste k X50 dostal, prekuchat na to, aby sla do nej pripojit i nabijecka?

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Aha, takze vy chcete ten svuj kabel, ktery jste k X50 dostal, prekuchat na to, aby sla do nej pripojit i nabijecka?
    Presne tak, aj sietova a auto nabijacka cez nejaky jack alebo tak nejak. Dalo by sa tak dost usetrit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud potrebujete jenom nabijet pres sitovou nabijecku, tak jste musel dostat ke sve X50 "prevodnik" prave mezi sitovou nabijeckou a konektorem v Dellu...

Pokud jste jej nedostal, je to trochu mrzute, ale myslim, ze by vam u spolecnosti EDN mohli pomoci...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell Axim X50v
    Od budelovsky.j v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-07-2007, 08:15
  2. nefunkčný dell x50v
    Od wolodaw v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-11-2006, 08:51
  3. USB 2.0 Host a Dell x50v
    Od bedo82 v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 14:58
  4. Dell Axim X50v
    Od rockcz v sekci Dell
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 08-09-2005, 17:01
  5. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 16:02