Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Palm Treo 700w - Windows Mobile poháněný Palm

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

velvet: aha to jsem netusil:-) no kazdopadne to maji majkrosoustisti tezke co? Linuxari, Mekari a palmosari na nek chudaky utoci ze vsech stran co? No hlavne ze Ti s Windows nemaji maslo na hlave a nereaguji vztekle vid?:-) no nic je to legrace
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Fik
    beecher: mas z toho koukam dost skodolibou radost co?
    No jiste, ze ma :-)
    Ja takove znam i osobne. Oni tak nejak podvedome citi, ze s tim, co se deje na IT trhu neni uplne vse vporadku (smerovani k Velkemu Bratrovi, ktery muze vsechno), ale protoze Velkej Bracha poskytuje relativni pohodli bez nutnosti prilis myslet, vyhovuje jim to. Urazkami (to snad nastesti becher primo nedela) a napadanim kazdeho, kdo si dovoli se tomu vzeprit, si to kompenzuji - zahaneji tak doterne myslenky, ktere kdesi v hlave prece jen obcas strasi. Ted pisu o tech inteligentnich z nich. Jejich spodina, ta vubec nemysli a vse co je komercne uspesne (a hlavne v reklamach), je pro ni Bohem.

Nicmene nepopiram, ze to, co provedli managori z Palmu je kardinalni pruser. Nema si cenu nic nalhavat - timto krokem PalmOS pohrbili. Tratit budou vsichni zakaznici - vcetne tech, kteri se ted tak hloupe raduji. Bez konkurence pujde i jejich platforma casem do ...

A ja budu mit, az mne doslouzi Treo s PalmOS, plno prace s konverzi velkeho mnozstvi dat, ktera jsem po tech letech nastradal, do nejakeho Symbianu. Desne se na to "tesim".

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

velvet: aha to jsem netusil:-) no kazdopadne to maji majkrosoustisti tezke co? Linuxari, Mekari a palmosari na nek chudaky utoci ze vsech stran co? No hlavne ze Ti s Windows nemaji maslo na hlave a nereaguji vztekle vid?:-) no nic je to legrace
    Maji to opravdu strasne tezke. Oni to prece, v cele s velkym Branou, s celym svetem mysli tak dobre ! A jeste musi celit doternym dotazum nevericich.
    Legracni na tom je, ze Brana na tu jejich lasku kasle. Zajimaji jej pouze jejich prachy :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od mh
    Zato fanaticti okynkari, ti jsou vzorem vsech ctnosti, ze...
    Zavitejte obcas do diskusi na Zive.
    Ale ja vam tu lasku k hodne megakorporaci, ktera to zajiste se vsemi mysli dobre, neberu. Klidne ji provozujte. Doufam, ze aspon mam pravo na to, abych se toho neucastnil.
    Vas prvni prispevek zde? To vam opravdu cela tahle diskuze a vubec nabeh na plamenny FW stal za registraci na CE4YOU? Ucastnit se samozrejme nemusite, predpokladam, ze ve svem volnem case radeji spradate ponekud naivni konspiracni teorie o dekadentnim okcidentu smerujicim nezadrzitelne k totalite pod taktovkou megakorporaci v cele s Microsoftem

Aby to nebylo jen OT.
    PALM OS prohral, s tim uz nikdo nic nenadela. Nemyslim si, ze to bude mit pro WM nejaky vyznam, spis se obavam opaku, protoze zkusenosti napriklad s IE rikaji, ze Microsoft agresivni vyvoj a marketing utlumuje v momente, kdy na trhu neni vyrazna konkurence. Co me ale neprestava prekvapovat, je to, jak se firma jako PALM necha za tak kratkou dobu vytlacit ze segmentu trhu, kteremu nedavno dominovala. Za tohle by mely padat hlavy nejvyssiho managementu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

Jo za tohle by fakt hlavy padat mely:no: proste PALM to silne nezvladnul

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od RStein
    Citace Původně odesláno od mh
    Zato fanaticti okynkari, ti jsou vzorem vsech ctnosti, ze...
    Zavitejte obcas do diskusi na Zive.
    Ale ja vam tu lasku k hodne megakorporaci, ktera to zajiste se vsemi mysli dobre, neberu. Klidne ji provozujte. Doufam, ze aspon mam pravo na to, abych se toho neucastnil.
    Vas prvni prispevek zde? To vam opravdu cela tahle diskuze a vubec nabeh na plamenny FW stal za registraci na CE4YOU? Ucastnit se samozrejme nemusite, predpokladam, ze ve svem volnem case radeji spradate ponekud naivni konspiracni teorie o dekadentnim okcidentu smerujicim nezadrzitelne k totalite pod taktovkou megakorporaci v cele s Microsoftem

Aby to nebylo jen OT.
    PALM OS prohral, s tim uz nikdo nic nenadela. Nemyslim si, ze to bude mit pro WM nejaky vyznam, spis se obavam opaku, protoze zkusenosti napriklad s IE rikaji, ze Microsoft agresivni vyvoj a marketing utlumuje v momente, kdy na trhu neni vyrazna konkurence. Co me ale neprestava prekvapovat, je to, jak se firma jako PALM nechu za tak kratkou dobu vytlacit ze segmentu trhu, kteremu nedavno dominovala. Za tohle by mely padat hlavy nejvyssiho managementu...
    Vazeny priteli. Zaregistrovan jsem tady jiz peknou radku mesicu. Pred casem zde vysla pomerne objektivni a kvalitni recenze na Treo 650 a tehdy to za registraci proste stalo. Konspiracni teorie nemusim vubec spradat, nejsem paranoik. Staci se trochu divat kolem sebe - prorustani jistych firem napr. do statni spravy nekterych zemi hovori dostatecne vymluvne. Agresivni lobbing a korupce, kam se jen clovek podiva take cosi naznacuji. Nejde pochopitelne zdaleka o jeden subjet. Ja vim - v televizi o tom nemluvi a na jejich Webech se to clovek take nedocte :-) Ale o tom jsem mluvit vubec nechtel. Nechme toho.

Manazeri, kteri dovedli Palm tam, kde je (tedy tesne nad propasti), si nezaslouzi ani plat stavebniho delnika. V tom s vami naprosto souhlasim.
    Pad Palmu pocitie casem i vy. Arogance vyrobce vaseho OS jenom naroste, bude z vas tahat cim dal vice penez, kvalita pujde dolu. Tedy pokud se nestane zazrak a nezacne mu v teto kategorii konkurovat treba Symbian ci neco postaveneho na Linuxu. Divim se vam, ze se tak radujete. Pad Palmu do zapomeni je i vas problem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

beecher: mas z toho koukam dost skodolibou radost co?
    Treba kazdeho obratit na spravnou stranu viry... (to je ftip)

Jinak vidim, ze jsem nekomu slapnul na kuri oko a ten nedokaze pochopit, ze jeho oblibeny system bohuzel neni schopen podpory 3G technogii, takze Palm musel sahnout po necem, co s temito technologiemi problem zadny nema. Ono, kdo vi, jak to s tim Cobaltem (PalmOS 6.x) vlastne je...

Toho, ze by tady nebyla konkurence, bych se nebal, stale tady je nejsilnejsi Symbian (ktery je pred WM), RIM (BlackBerry) a pokusny Linux (Motorola, Sharp).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

No me si na kuri oko neslapnul, ja pouzivam oboje, proto nechapu aroganci uzivatelu jednoho systemu vuci druhemu... no nic.

Co se tyce symbianu - no musim rict, ze na Palm OS ani WM nema ani nahodou - prestoze snesu skoro cokoliv, tak zrovna symbian opravdu nemusim a nikomu bych ho nedoporucil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

pred asi peti lety, kdyz jsem delal svuj server, jsem udelal hlasovaci anketu, Palm, nebo WindowsCE (tedhy platforma jeste nebyla)....vyledek? tezce prohral Windows...az pozdeji jsem se dovedel,ze nejakej vul poslal odkaz na hlasovani do konference Palmu, ktera mela tehdy pres 600lid a nas bylo par desitek

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nové Treo označené 700w je určeno pouze pro americký trh, kde jej právě v těchto dnech začal distribuovat výhradně mobilní operátor Verizon Wireless. K dispozici jsou také přesné specifikace přístroje i informace o prvních šťastných uživatelů.

Více v dnešním "prvním pohledu" na mobilmanii.

EDIT:
    Všiml jsem si, že tam v diskuzích pod článkem smazali několik flame příspěvků.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Na US stránkách Palmu je nové TREO 700w s cenou 399 USD.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem pročítal, jé už nevím kde, určitě slavná zahraniční stránka o PDA a poměrně dost tam padaly stížnosti a nadávky na velikost volné paměti RAM, nevím, znělo to dost hrozně a někdo tvrdil, že nemohl sledovat streaming, protože když mu to zapínalo media player a přitom měl spuštěný prohlížeč, tak mu to přehrávač vyplo kvůli nedostatku paměti...co vím amíci, ale písali to tam, a nakonec si utahovali, že palm dělá sabotáž pocket pc Dost by mě zajímalo co je na tom pravdy (tedy né ta sabotáž nejsem paranoik, myslím, tu to pohodlí práce) u trea 700w, ale co, sem se asi nedostane a recenze nebude, sic o něm neuvažuju, ale zajímá mě

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pri prvnim pohledu na tento pristroj me napada prima paralela tohoto stroje s HP651x, pomineme-li pouziti pro jiny druh site, HP ma navic WiFi a GPS...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Buďte v klidu. Tohle Treo je určeno jen pro amerického mobilního operátora Verizon Wireless a místo GPRS bude mít obdobu našeho cdma.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Treo 700w - Windows Mobile, Palm Style
    Od atomion_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-02-2006, 17:53
  2. Palm Treo 700w na videu
    Od Zdenek Malinsky v sekci Palm
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-02-2006, 08:51