Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace ActiveSync přes IRDA?

jan.kulhanek_ce4you (1)|23.9.2005 00:34
Zdravím všechny. Možná můj dotaz už někde zodpovězen byl, ale já to prostě nemůžu najít. Je možné synchronizovat a instalovat programy na PDA (Yakumo Delta 300 GPS) jenom přes IRDA? Podědil jsem totiž tohle PDA a má dost zdevastovaný systémový konektor, část se mi povedlo zrekonstruovat, takže dobíjí, ale nekomunikuje s PC. Omlouvám se jestli jsem zbytečně založil nové téma, ale jsem začátečník, a nevím kde by mě mohli líp poradit. Díky za pochopení a odpověď. Honza
beecher (9270)|23.9.2005 01:23
Zajiste.
Nainstalujte si AS do PC, paklize jeste nemate, pote zvolte v Nastaveni pripojeni, ze chcete synchronizovat pres IR. Pak na PDA spustte AS a dejte Nastroje->Pripojit pres IR.
paya99 (15)|21.4.2006 13:22
Mam podobny problem. port pro pripojeni kabelu je nenavratne pryc a jedina cesta jak synchronizovat je IR. Bohuzel i kdyz v active sync na pc zadam "pouzit IR" a v PDA (2002) zapnu synchronizaci pres IR, nic se nestane. Mam takovy pocit, ze se nejprve musi vytvorit partnerstvi a nejsem si jisty zda to lze i pres IR, protoze nemam jine PDA s funkcnim USB. Teda nemam zadne jine :D . Kdyz se pokusim synchronizovat, napise mi to ze IRda je k dispozici , ale nic se nestane. Diky za odpovedi.