Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30/n50 foldable keyboard

Karm (365)|22.9.2005 09:49
Zdravím,
není někdo majitelem této klávesnice?Uvažuju o koupi,ale nějak nikde nemůžu najít čím se napájí,jaký má vlastně design(Acer má na webu 2 verze designu z nichž jeden se mi teda moc nezamlouvá).A případně jak jste s ní spokojeni?Díky
Major_ce4you (21)|22.9.2005 22:27
Hlavně si nekupuj IR klávesnici PalmOne Wireless Keyboard -chová se nestandartně, někdy funguje, někdy ne, prohazuje i během psaní y-z, katastrofa.
Eurino_ce4you (72)|23.9.2005 13:11
No neviem klavesnicu Palm wireless keyobard vlastnim da sa povedat od jej vzniku :) pouizval som ju na telefone , teraz na PDA a nemal som s nou ziadny problem cize nesuhlasim s nazorom nadomnou...
Homer261 (98)|24.9.2005 22:22
Foldable keyboard mám a jsem s ní celkem spokojený. Upřednostnil jsem ji před vychvalovaným palm oným Keyboardem, protože se jedná o výrobek Aceru a dá se předpokládat, že bude fungovat standardně. Což funguje. Nevýhodou je malá tloušťka, nestandarní funkční klávesy a ne zcela dokonalá stabilita. Kromě toho Avera lze upevnit jen na výšku, nelze jej otočit. Naproti tomu funguje čeština, klávesy jsou pohodlné a umožňují i rychlejší psaní. Na dlouhé texty to ale určitě není, román na tom nenapíšeš. to bych raději vozil menší stolní klávesnici USB...:cool:
Karm (365)|25.9.2005 08:06
Díky,toto je přesně to co jsem chtěl vědět.....Už ji mám od Hyba objednanou,tak jsem zvědavej...